Akordiyon Perde Üreticisi

Akordiyon Perde Üreticisi Gernaz Tekstil 5000'den fazla Bayi ile Yıllık 2 000 000 Metre Kumaş imalatı ve Toptan Satışını yapmaktadır. Toptan Akordiyon Perde Satışı Yapan firmamız Orta Asya Ülkeleri Avrupa Başta olmak üzere Balkanlara uzanan bir tedarik zincirini oluşturmaktadır. Akordiyon Perde Kumaşı Üretim ve İmalatında Son Teknoloji Makine Parkuru ile dünyada ilk Dog Parkuruyla Hızlı Sevkiyat ve Depolama Sürecine En Hızlı Cevap veren firma olma ünvanını elinde tutmaktadır. 

Her Geçen Gün Arge ve İnovasyon Çalışmalarıyla Hedeflerini Büyüten Firmamız 2021 Yılı Sonunda 32 Ülkede Online Satış Yapmayı Hedeflemektedir.

Belirlediği ilkelere kuruluşundan bugüne kadar sadık kalması sayesinde; hem kendi ülkemizde hem de dünyadaki pek çok ülkede Gernaz Tekstil’in tekstil ürünleri tercih edilmektedir. Yatırımlar yapmak ve istihdam sağlamak suretiyle ülkemizin ekonomisine katkıda bulunan Gernaz Tekstil; ayrıca ülkenin lider ihracatçı şirket gruplarından biri olduğunun bilinci ile yatırımlarını arttırmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Perde Tekstil sektöründe, yerli ve global pazarda, inovatif ve kurumsal anlayışla, bulunduğu lokasyonda Erp ve Crm entegre üretim yapan ve sürdürülebilir teknoloji üreterek yeni ufuklar açan bir dünya markası olmak.

Vizyonumuz

  • Müşteri beklenti ve taleplerini merkez odaklı alarak, iyileştirmeye açık tüm süreçlerimiz ile yüksek kalite, hızlı servis ve yenilikçi çözümler sağlamak.
  • Toplumun ihtiyaçlarına sosyal projelerle destek vermek.
  • Her şeyden önce çalışanlarıyla bir aile olma bilinci içerisinde, tüm ekibinin yaratıcılığını ve verimli çalışmalarını teşvik eden teknoloji ile desteklenmiş çalışma platformunu temin etmek.
  • bulunduğu lokasyonda Erp ve Crm entegre üretimi sağlarken; ar-ge, tasarım faaliyetleri ve bilişim teknolojilerinin desteğiyle ev perde tekstilinde ve teknik tekstilin çeşitli alanlarında çalışmalar sürdürerek global sektöre ve kurumumuza katkı sağlamak.
  • Kurum içi ve kurum dışı bilgi güvenliğinin öneminin farkında olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin devamlılığını sağlamak.

Gernaz Tekstil Adresi Nerede?

Adresi: kurtuluş osb mah.turgut özal cad.no: 20

Gernaz Tekstil Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0224 376 12 07

Gernaz Tekstil Hangi İldedir?

Gernaz Tekstil Bulundugu İl: Bursa