ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bilecik Tarım - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 402 11 66
Adres Orta Mh. İstiklal Cd. No: 5/F
SektörZiraat
Mailsales @ nabco.com.tr
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
WebsiteBilecik Tarım
Eklenme Tarihi22-06-2022

Hizmete başladığı günden bu yana çeşitli hizmet sektörlerinde bulunduğu bölgede kendisini göstermiş, en iyiler arasında yerini almıştır.
2006 yılında firma ve markalaşma çalışmaları yaparak NABCO ismiyle sektöre giriş yapmıştır. Bu isimle hizmet hayatına devam etmektedir.

* Sebze Tohum ve Fidesi,
* Meyve Tohum ve Fidesi,
* Bakliyat Tohum ve Fidesi,


Alanlarında Faaliyet Göstermektedir.

Saygılarımızla.
NABCO TRADE CO.


TEKNOLOJİMİZ

DOKU KÜLTÜRÜ LABORATUVARI
Doku Kültürü Laboratuvarımızda haploid kültürlerin yanı sıra mikroçoğaltım teknikleri ile çeşitli meyve anaçları ve süs bitkilerinin çoğaltımı gerçekleştirilmektedir. Bütün sebze gruplarında AR-GE çalışmalarımızın temelini oluşturan haploid kültürlerin çalışmalarını 10 yıldır aralıksız olarak yürütmekteyiz.

MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ LABORATUVARI
Moleküler biyoloji laboratuvarımızda dayanıklı bitkilerin elde edilmesi adına moleküler belirteçler kullanılarak domates, biber, hıyar sebzelerinin ıslağında seleksiyon aşamalarının hızlanmasına ve bilinçli ilerlemesine olanak sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra rutin olarak domates, biber, marul, hıyar, kabak bitkilerinde akrabalık analizi yapılarak uzak akrabaların belirlenmesi ve melez azmanlığının kısa zamanda yakalanmasına olanak tanımaktadır.

PATOLOJİ LABORATUVARI
Patoloji laboratuvarımız pekçok farklı hastalık ırkının izolasyon ve muhafaza işlemlerini gerçekleştirerek geniş bir koleksiyon edinmektedir. Bu hastalık ırklarının tamamı kendi çeşitlerimizin hastalık dayanımlarının test edilmesi, gözlemlenmesi adına kullanılmaktadır.


Bilecik Tarım firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://bileciktarim.tk kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bilecik Tarım Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bilecik Tarım için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: