ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çorlu Taksi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(552) 561 51 18
Adres Muhittin Mh. Şinasi Kurşun Cd, Atatürk Meydanı No:1
SektörTaksi Durakları
Mailinfo @ taksicorlu.com.tr
Görüntülenme91 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇorlu Taksi
Eklenme Tarihi30-03-2023
Puan Ver
Konumu https://goo.gl/maps/7tguApV4BDVHSCjJ6

Çorlu Taksi Hizmetleri

Çorlu taksi hizmetleri, güvenilir ve konforlu bir yolculuk sunmak için hizmet vermektedir. Taksi ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış modern araç filosu ve deneyimli şoförleri ile müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır.

Hızlı ve Güvenli Hizmet

Çorlu taksi hizmetleri, müşterilerine hızlı ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Tüm araçlar düzenli olarak bakıma tabi tutulmakta ve güvenlik ekipmanları ile donatılmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz rahat bir yolculuk yaparak güvenli bir şekilde varacakları yere ulaşabilmektedir.

Uygun Fiyatlar

Çorlu taksi hizmetleri, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlarımızla, müşterilerimiz için ekonomik bir seçenek sunuyoruz. Taksilerimizde fiyatlar sabit olup, fiyatlandırma hakkında müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

24 Saat Hizmet

Çorlu taksi hizmetleri, müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Gece veya gündüz, hafta sonu veya tatil günlerinde, her zaman hizmetinizdeyiz. Acil bir durumda da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Deneyimli Şoförler

Taksilerimizde çalışan şoförlerimiz, alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Müşterilerimizin güvenliği ve konforu için gerekli tüm önlemleri alarak, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmalarını sağlamaktadırlar. Ayrıca, yolculuk esnasında müşterilerimizle ilgilenerek, ihtiyaçlarına cevap vermektedirler.

Çorlu taksi hizmetleri, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Çorlu Taksi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://taksicorlu.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çorlu Taksi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çorlu Taksi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çorlu Taksi Firması 30-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 91 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05525615118
Güvenlik Kodu: