ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İkinci Bahar Huzurevi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0 216 371 51 51
Adres Bağlarbaşı M. Cemalbey C No:105 Maltepe – İSTANBUL
SektörHizmet Sektörü
Mailikincibahar @ ikincibahar.com.tr
Görüntülenme259 Kez Görüntülendi.
Websiteİkinci Bahar Huzurevi
Eklenme Tarihi06-08-2022
Puan Ver
Konumu

İKİNCİ BAHAR HUZUREVİ 

 

Yaşlı insanlarımızın, hem dikkatli hem de keyifli zamanlar geçirmesi amaçlarımızın başında olmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerimiz ve uzun yıllardır uzman olan personellerimiz ile İkinci Bahar ailesi olarak güven verdiğimize inanıyoruz. Yaşlı bakımı konusunda uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu yıllarda hem yaşlı insanlarımız hem de aileleri önemli önceliğimiz olmuştur. Hizmetlerimizin içerisinde misafirimiz olan ailelerin isteklerini ve fikirlerini her zaman göz önünde bulunduryoruz. 

 Anadolu Yakası huzurevleri gibi yerlerde ilk akla gelen çalışanların kişilere nasıl davrandığıdır. İkinci Bahar ailesi olarak işimizi hep severek yapmaktayız bu yüzden yaşlılarımızın sağlıklı, huzurlu ve en rahat olabilecekleri ortamı oluşturmaktayız. Hacettepe Üniversitesi mezunları olarak yaşlılarımız güzel ve sağlıklı zamanlar geçirmesini hedeflediğimiz çıktığımız bu yolda  sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun ortamı hazırlamaktayız. 

Huzurevi hizmetlerimizin dışında verdiğimiz hizmetlerimiz de yaşlılarımızın bakım sürecini iyileştirmekteyiz. Değerli yaşlılarımızın sağlık süreçlerinin takibini ve ilaçlarının temini gibi konuları da her zaman takip etmekteyiz. Ayrıca kısa vadede olan bakım hizmetlerimiz de bulunmakatadır. Ameliyat sonrası bakım hizmeti, ailelerin tatil dönemlerinde istedikleri bakımevi hizmetlerini de bulundurmaktayız. 

Huzur evi hizmetleri dışında verdiğimiz hizmetlerde bazı hastalıklara sahip yaşlılarımızın bakımını da yapmaktayız. Alzheimer, demans, burundan beslenen, felçli ve parkinson gibi rahatsızlıkları olan yaşlılarımızın tüm bakımını da tecrübeli çalışanlarımız ile yapmaktayız. Tüm dünyadaki yenilenen bakım hizmetlerini de takibe alarak en kaliteli hizmetleri sizlere vermekteyiz  

Maltepe Huzurevi - Bakım Hizmetlerimiz 

  • Alt temizliği ve banyo

  • İlaç temini ve raporların kontrolü 

  • Kısa süreli bakım  

  • El — ayak temizliği, ağız temizliği 

  • Çamaşır, ütü ve kuaförlük hizmetleri   

  • Ameliyat sonrası bakım 

İşimizi tamamen sevgi ve anlayış ile yapıyoruz. Maltepe bakımevi olarak gerekli hizmetlerin mevcut olup değerli insanlarımızı gönlünüz güvenle emanet edebilirsiniz “Aileniz, ailemiz.” politikamızı kullanarak çıktığımız bu yolda sevgimiz ve tecrübemiz ile devam etmekteyiz. 

Kaynak/Source: www.ikincibahar.com.tr  


İkinci Bahar Huzurevi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.ikincibahar.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. İkinci Bahar Huzurevi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İkinci Bahar Huzurevi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İkinci Bahar Huzurevi Firması 06-08-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 06-08-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 259 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02163715151
Güvenlik Kodu: