ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Osyo Oto Ki̇ralama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(506) 714 02 25
Adres Cengiz topel mah. 91. sok. no:28
SektörOtomotiv Firmaları
Mailosyootokiralama @ gmail.com
Görüntülenme780 Kez Görüntülendi.
WebsiteOsyo Oto Ki̇ralama
Eklenme Tarihi28-12-2020
Puan Ver
Konumu

          Osyo Oto Kiralama olarak Şanlıurfa Cengiz Topel mahallesinde 2017’den bu yana sizlere hizmet sunmaktayız.

          Amacımız hızla büyüyen Şanlıurfa Araç Kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirip, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, Şanlıurfa Oto Kiralamada, kaskolu araçlarımızla lider marka olmaktır.

          Osyo Oto Kiralama da, kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte , temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Filomuzu devamlı olarak yenilediğimizden uygun fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız.

          Şanlıurfa Rent A Car firmalarının arasında en iyi hizmeti bizde yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.


Osyo Oto Ki̇ralama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.osyootokiralama.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Osyo Oto Ki̇ralama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Osyo Oto Ki̇ralama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Osyo Oto Ki̇ralama Firması 28-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 780 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05067140225
Güvenlik Kodu: