ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Savaş Mermer - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 406 92 27
Adres Merve Mah. Gazi Cad. No:13 Sancaktepe, 34791, İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ savasmermer.com
Görüntülenme200 Kez Görüntülendi.
WebsiteSavaş Mermer
Eklenme Tarihi29-04-2022
Puan Ver
Konumu

Mermer” müşterilerine daima en iyi kaliteyi sunma amacını taşımaktadır.Yıllar boyunca mermer sektöründe edindiğimiz tecrübe ile birlikte Türkiye'de beyaz mermer sektörünün lideri haline geldik. Mermer stoklarımız içerisinde; Bianco Carrara, Calacatta, Arabescato, Statuario, Volakas, Thassos ve diğer mermer çeşitleri bulabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen farklı taleplere geniş renk seçeneklerimizle çözüm üretebilmekteyiz.Uzun dönemli, güvenilir ve güçlü ilişkiler kurmak için çok çalışıyor ve kendimizi gün geçtikçe daha fazla geliştiriyoruz.

Koleksiyonlarımız arasında en çok tercih edilen Beyaz Mermer koleksiyonumuza bakmayı unutmayın.

Carrara Mermer koleksiyonumuza ait uygulama görsellerine ve plaka levha görsellerine Carrara Mermer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer taş detayları uygulama görselleri texture görsellerini inceleyebilir gerekirse talep edebilirsiniz.


Savaş Mermer firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.savasmermer.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Savaş Mermer Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Savaş Mermer için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Savaş Mermer Firması 29-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 200 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05324069227
Güvenlik Kodu: