ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Serra Universal Garden Umbrella Production - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 463 99 36
Adres Atatürk, Adnan Menderes Cd. No: 15, 34522 Esenyurt/İstanbul
SektörMobilya Dekorasyon
Mailsales @ gardenumbrellaproduction.com
Görüntülenme30 Kez Görüntülendi.
WebsiteSerra Universal Garden Umbrella Production
Eklenme Tarihi09-04-2023
Puan Ver
Konumu

Serra Universal Garden Umbrella Production

Kafeler, restoranlar, villa bahçeleri ve plajlar için farklı boyut ve kalitelerde güneş şemsiyeleri üretiyoruz. Büyük veya küçük her türlü dış mekanda harika görünen güzel hazırlanmış bahçe şemsiyeleri! Bahçe şemsiyelerimiz en kaliteli malzemelerden yapılmış ve üretilmiştir. En üst düzey malzemelerin kullanılması; hem güçlü hem de uzun ömürlü olmalarını sağlar.

Dış mekana uygun istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilen teleskopik sistem bahçe şemsiyelerimizin kumaşları İspanya'dan ithal akrilik kumaşlardır. 10 yıl çürümeye ve solmaya karşı garantilidir. İskeletin de 2 yıl kullanım garantisi mevcuttur. Kafeler, restoranlar, oteller, teraslar, villa bahçeleri için kullanımı uygun olan bahçe şemsiyelerine led aydınlatma, ısıtıcı, yağmur suyu oluğu gibi donanımlar eklenebilmektedir.


Serra Universal Garden Umbrella Production firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.gardenumbrellaproduction.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Serra Universal Garden Umbrella Production Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Serra Universal Garden Umbrella Production için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Serra Universal Garden Umbrella Production Firması 09-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 30 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05334639936
Güvenlik Kodu: