FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon 05534870101
Website Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak
Mail Mail Atmak İçin
İl Denizli
Adres Zeytinköy mahallesi yunus emre caddesi no 25
Sektör Oyuncak Sanayi
Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak - Telefon - Adres

Türkiye 'nin online amigurumi örgü oyuncak mağazası abckadin.com, 1 Ocak 2021 tarihinde açıldı. "ABCKADIN" markasıyla sergilediğimiz 150 çeşitten fazla örgü oyuncak sitemizde sizlerin beğenisine sunuldu.

Beğendiğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Sipariş sonrası size vereceğimiz kargo takip numarası ile paketinizin nerede olduğunu takip edebilir ve siparişiniz ile ilgili tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Çocuklarınızı sevindirmek ister misiniz?

El örgüsü oyuncak olarak aklınıza gelebilecek her türlü ürüne abckadin.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çocuklarınıza uyku arkadaşı olacak amigurumi erkek bebekler ve amigurumi kız bebekler 'den evinizi dekore etmenizi sağlayacak el örgüsü kapı süsleri 'ne bebekler için diş kaşıma çıngırakları 'ndan yine el örgüsü hayvan figürlü yastıklar 'a kadar tüm ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Tamamen organik malzemeler kullanılarak örüldü...

Abckadin.com sitesinde gördüğünüz tüm amigurumi ürünler tamamen elde örülerek hazırlanıyor. Kesinlikle fabrikasyon değildir. Örgü bebekleri hazırlarken yüzde yüz organik iplikler ve boncuk elyaf kullanılır. Örgü battaniyeler de organik iplik kullanılarak elde örülmektedir. Diş kaşıma çıngıraklarının sap kısımları ise bambu olup bakteri barındırmaz.

Yıkanabilir Amigurumi Örgü Oyuncaklar...

El emeği göz nuru tüm ürünlerimizi elde ya da çamaşır makinesinde gönül rahatlığı ile 40 derece suda yıkayabilirsiniz. Organik oyuncaklar olduğu için deforme olmaz.

Çocukların sağlığına zarar vermez...

Bir anne olarak çocukların sağlığının her şeyden önemli olduğunun fevkalade bilincindeyim. Örgü bebekleri hazırlarken çocukların sağlığına zarar verebilecek kimyasal içeren malzeme kullanmıyorum. Ayrıca oyuncaklar üzerinde küçük parçalar da bulunmuyor. Bu nedenle çocuğunuz ürünü ağzına götürse bile sağlığına zarar gelmediği gibi küçük parça yutma tehlikesi de bulunmuyor.


Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak İletişim Bilgileri Nedir?


Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Adresi Nerede ?

Adresi: Zeytinköy mahallesi yunus emre caddesi no 25

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 05534870101

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Hangi İldedir?

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Bulundugu İl: Denizli

Eklenme Tarihi 20/01/2021
Firma Puanı
Konumu
Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: