ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sektor Dizini Nedir & Nasıl Çalışır?

Sektör Dizini Kimdir? - Sektör Dizini Hakkında

Sektör Dizini'nin Amacı?

Sektor Dizini: firmaların dijital ortamda erişilebilirliğini arttırmak amacıyla kurulmuştur.
Türkiye'nin en yeni, en inovatif firma rehberi'dir. Yenilikçi, genç ve dinamik ekibiyle; firmalara dijital ortamın gerekliliğini göz önüne alarak, en iyi sonuçları almanız için hizmet vermektedir.

Firma Rehberimizin Tanıtımı

Sektordizini.com fima rehberileri'ne sitesini eklemek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Karşılık beklemeden; ücretsiz site, firma, hizmet ekleme işlemi yapabileceğiz kaliteli web rehberidir.

Sitenizi site ekle bölümünden ücretsiz olarak doğru kategoriyi bularak ekleyebilirsiniz.Size uygun kategorinin olmadığını düşünüyorsanız bizlere ulaşarak öneride bulunabilir ve kategorinin web sitemizde yer almasına yardımcı olabilirsiniz.

Firma ekleme işlemi yaparken karşılıklı link istemeyen rehberler arasında olmak bizi mutlu ediyor. Dizin siteleri insanların isteklerini karşılıksız olarak gerçekleştirmesi gereken sitelerdir. Sektör Dizini sitemiz geleceğin en iyi dizin sitesi olacağına emin olabilirsiniz. İçerisinde sağlıklı sitelerin yer aldığı ve insanlara maksimum fayda sağlayan web rehberi görevi yapan sitemizde binlerce ziyaretçi yer almaktadır.

Firma Rehberimizin Kuralları Neler?

  • Firma Rehberimize warez siteler ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yasalarına uygun olmayan siteler kabul edimemektedir.
  • Spam amaçlı oluşturulmuş veya 4-5 cümle dahi özgün yazı yazmaya üşenen hizmet sahiplerinin tanıtımları onaylanmayacaktır.
  • Sektör dizinin gücünden illegal yöntemlerle faydalanmaya çalışmak uzaklaştırma ve kalıcı ban sebebidir.

Web Sitesi Olmadan Firma Girişi Yapılabilir mi?

Web sitesi olmayan internet kullanıcıları, iş sahipleri için de imkan oluşturup onların da kendilerini tanıtabilmesi için fırsat sunmuş durumdayız. Web siteniz olmasa bile yaptığınız işe dair bilgileri ve numaranızı paylaşarak yine de tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sektör dizini öncü bir kuruluş olup, rakiplerinin arasında yer alan en iyi dizin siteleri arasında zirve konumda görevine devam etmektedir. Sitenizi pratik bir şekilde ekleyerek web sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Site ekleme sonrasında web sitenizdeki degişimleri gözlediğinizde bize hak vereceksiniz.

Ayrıca Sektör Dizini Eğitim Camiası için harika hizmetler sunan,
sinifdefterim.com u desteklemektedir.

Saygılarımızla
Sektordizini.com Yönetimi

Şimdi ücretsiz firmanı ekle