ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Trendyol Express Kargo - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 331 02 00
SektörKargo & Taşımacılık
Görüntülenme42,826 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/trendyol-express-kar/
Eklenme Tarihi02-12-2020

Firma Adresi : Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Trendyol express kargo Türkiyenin en büyük alışveriş sitesinin kargo birimidir. Trendyol üzerinden aldığınız ürünlerde dağıtım trendyol express kargo tarafından yapılmaktadır. Trendyol Express Kargo her gün binlerce trendyol müşterisine kargo dağıtım hizmetleri vermektedir.

Trendyol Expres kargonun müşterilerine sağladığı bir çok imkan vardır. Trendyol express kargo telefon iletişim bilgileri ve daha bir çok bilgiyi sayfamızda paylaştık.

Trendyol Express Kargo profilinin içeriğinde bulunanlar;

 • Trendyol Express Kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
 • Trendyol Express Kargo ile gelen siparişimi nasıl teslim alabilirim?
 • Trendyol Express  Kargo ile gelen siparişimi almayacağım nasıl iade edebilirim?
 • Trendyol E-ticaret sitesini değerlendiyoruz.
 • Trendyol kimdir neden bu kadar başarılı?
 • Trendyol indirimlerini nasıl takip ederim?
 • Trendyol telefon numarası nedir?
 • trendyol müşteri hizmetleri

  Trendyol Express Kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

   

  Trendyol Express Kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim sorusunun cevabı ise oldukça kolaydır. Mesai saatleri içerisinde  0850 759 15 15 telefon numarasını kullanabilir,  mesai saati içinde veya dışında https://www.trendyol.com/ web sitemizdeki Trendyol Asistan bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilir kargonuz ile ilgili her sorun için canlı olarak destek alabilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo İstanbul deposuna ulaşmak için ise Orta Mah., Öztaş Sok., No:3, Tuzla, İstanbul, Türkiye adresi veya üst bölümde yer alan google haritalar bilgisinden ulaşabilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo nasıl çalışır ve diğer kargolardan farkları neler?

   

     Trendyol Express  Kargo trendyol firmasının  kargo hizmeti sağlayan özel bir taşımacılık şirketidir. Eğer gönderilerinizin durumunu öğrenmek istiyorsanız ve yanınızda  gönderi kodunuz yoksa, yapmanız gereken yukarıdaki bölümde yer alan numarayı arayıp basit  tuşlama yardımıyla müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

  Eğer gönderilerinizin durumunu öğrenmek istiyorsanız ve yanınızda  gönderi kodunuz varsa, yukarıdaki bölümde yer alan web site bilgimize gidip gönderi sorgulama bölümünden  gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

  Trendyol Express  Kargo İle Gelen Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

   

     Trendyol Express  Kargo ile gelen siparişinizi takip etmek için; 

  1.  https://www.trendyol.com/ ve mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3.  ''Kargom nerede'' butonuna tıklayarak teslimat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Trendyol Express  Kargo İle Gelen Siparişimi Teslim Almayacağım, Dağıtıma Çıkarılmasını Nasıl Engelleyebilirim? 

   

       0850 759 15 15 telefon numarasını kullanarak Trendyol Express Kargo müşteri hizmetlerine ulaşıp sipariş numarası üzerinden basit iki tuşlama yaparak siparişin dağıtıma çıkmasını engelleyip, ürünü satıcıya iade olarak gönderebilirsiniz.

  Trendyol kimdir, Trendyol neden bu kadar başarılı?

   

  Trendyol online bir alışveriş merkezidir. Trendyol kuruldugu günden bu güne her yıl çok güçlü arge çalışmaları yaparak vermekte olduğu hizmetleri geliştirmektedir.

  Trendyol için 2020 yılı başarılarla dolu bir yıl olmuştur. Türkiyede en çok aranan alışveriş sitesi unvanını kazanmıştır. Günümüzde sosyal medya tarafında da çok güçlüdür. Yaptıgı indirimler düzenlediği tüm kampanyalar binlerce sosyal medya hesabında paylaşılmaktadır. Bu şekilde çok fazla kişiye ulaşarak türkiyenin en büyük online e-ticaret sitesi olmuştur.

  Trendyol indirimlerini nasıl takip ederim?

   

  https://www.instagram.com/trendyolcom/ Trendyol'a ait instagram hesabından indirimlere dair tüm haberlere anında ulaşabilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo Operasyon Merkezi Nerede?

   

   Orta Mah., Öztaş Sokak No:3, Tuzla İstanbul Türkiye

  Telefon numarası: 0(212) 331 02 00

  Firma adresi ve konumu: Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

  Trendyol Express Kargo / İstanbul

  Trendyol Express Kargo firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Trendyol Express Kargo Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol Express Kargo için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Trendyol Express Kargo Firması 02-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 42,826 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02123310200

  Güvenlik Kodu: