Firmanı Ekle - Giriş Yapın - Şifremi Unuttum?

Altın Telefon Rehberi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Altın Telefon Rehberi
Telefon 11899
Website Altın Telefon Rehberi
İl İstanbul
Adres İstanbul / şişli
Sektör Hizmet Sektörü
Firma Açıklaması

Altın telefon rehberi, bilgi iletişim teknoloji bakanlığı tarafından onaylı bir rehberlik firmasıdır. Türkiyenin en iyi rehberlik firmasının iletişim bilgileri ve web sitesi yayınlanmıştır.

Altın Telefon Rehberi Nedir Nasıl Çalışır, Hagi Hizmetleri verir?

Altın telefon rehberi adındanda anlaşılacağı üzere bir rehberlik sistemidir. Kullanıcılarına isimden telefon numarası sorgulama ve numaradan isim sorgulama hizmetleri verir. Altın rehber sizlere dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır.

Altın Telefon Rehberinde Numaradan İsim Sorgulama nasıl yapılır?

Numaradan isim sorgulama servisi aracılığıyla ilgili alana sorgulama yapmak istediğiniz numarayı yazıp SMS göndererek o kişinin Ad - Soyad bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüm Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil kullanıcıları bilinmeyen numara sorgulama servisinden faydalanabilir. Numarasını sorgulamak istediğiniz kişinin bilgileri operatör tarafında açıksa kolayca öğrenebilirsiniz. SMS atarak sorgulama yapabileceğiniz gibi 11899 numarasını arayarak da sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. a işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Altın Telefon Rehberinde İsimden Numara Sorgulama nasıl yapılır?

İsimden numara sorgulama servisi aracılığıyla, Numarasına ulaşmak istediğiniz kişilerin Ad-Soyad-Şehir bilgilerini girerek sorgulama yaptığınızda kişinin bilgileri açıksa kolayca telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 11899 numarasını arayarak da numarasını öğrenmek istediğiniz kişiye ait Ad - Soyad – Şehir bilgilerini söyleyerek sorgulama yapabilirsiniz.

Altın Telefon Rehberinden alacağım hizmetler ücretli mi?

Numaradan İsim Sorgulama ve İsimden Numara Sorgulama hizmetleri, RH-010 numaralı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Rehberlik Hizmeti lisansı ile sağlanmaktadır. Her sorgulama işlemi tüm vergiler dahil Turkcell ve Vodafone aboneleri için 7TL, Türk Telekom Mobil aboneleri için 9.9TL ücretlendirilir. 

 

Eklenme Tarihi 13/01/2021
Firma Puanı
Konumu
YORUMLAR
İrfan Özer

Bu şirkette çalışıyorum. Rehberlik hizmeti veren en iyi firmayız.

Sinem Baş

Ücreti makulmüş bir sapığım vardı numaradan isim sorguladım

Av. Şafak Önalan

Faydalı bir servis sürekli kullanıyorum ama zam yapılmış ücretlere galiba zaten zam yapılmayan pek bir şeyde kalmadı o yüzden sende haklısın altın telefon rehberi

Cevdet Karakaya

Pratik çözümlerle numara sorgulama işini kolaylaştırmışlar teşekkürler altın rehber

Öykü Kurt

Uzun yıllardır severek kullandığım bir servis.

Metin Babacan

Kaliteli kullanımı kolay ücretide makul bir servis.

Altın Telefon Rehberi Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: