Eğitimde Ankara 'nın En Kaliteli Yüzü

Yıllardır mühendislik, mimarlık, görsel tasarım gibi alanlarda verdiğimiz eğitimler ile, piyasaya kalifiye elemanlar yetiştirdik ve yetiştirmeye devam ediyoruz.

Eğitim Çeşitlerimiz

Ankara Teknik Bilişim olarak mimari alanda; Autocad kursu, 3Ds Max kursu, Revit Kursu ve Revit MEP kursu gibi eğitimler vermekteyiz. Mimarlar, iç mimarlar ve 3D tasarımlar konusunda kendini geliştirmek isteyenlere en geniş müfredatlarla en kaliteli eğitimleri vermeye devam etmekteyiz. 

İnşaat alanında Sta4CAD kursu, Revit MEP kursu, Autocad ve ETABS kursu gibi bir çok eğitimlerimiz olmaktadır. Bunun yanı sıra mekanik alanda Solidworks kursu, Catia kursu, Inventor kursu gibi bir çok makine mühendisliği eğitimlerinide alanında uzman eğitmenler vasıtasıyla vermeye devam ediyoruz.

Görsel tasarım alanında; grafik tasarım kursu ve 2D-3D karakter tasarımları, çizgi film animasyon eğitimleri ve dahasını öğrencilerimize vermeye devam etmekteyiz.

Bizimle iletişime geçerek, her zaman en kaliteli eğitimi, profesyonellerden alabileceğinizi unutmayınız. Kalite asla tesaadüf değil, çalışmanın sonucudur.