FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Arıman Sürücü Kursu Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Arıman Sürücü Kursu
Telefon 212 233 07 33
Website Arıman Sürücü Kursu - http://www.arimansurucukursu.com/
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Adres Vatan caddesi, no: 9/3 çağlayan, 34403 kağıthane / i̇stanbul
Sektör Eğitim Kurumları
Arıman Sürücü Kursu Hakkında

Arıman Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​, İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​na nasıl iletişim sağlayabilirim?

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​na iletişim sağlamak için 212 233 07 33 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun http://www.arimansurucukursu.com/​​​​​​​ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​na hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​nda,  A , B, D E, G ve H olmak üzere 6 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​nda eğitimin temel amacı?

Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​nda verilen eğitimde temel amaç sürücü adaylarının memnuniyetini ve fikirlerini ön planda tutarak trafiğe çıkmaya hazır bireyler olarak yetiştirmektir.

Arıman Sürücü Kursu eğitmen kadrosu nasıldır?
Arıman Sürücü Kursu​​​​​​​nda, alanında profesyonel kadro ile verilmektedir. Bu kapsamda verilen teorik ve direksiyon dersleri en verimli ve kaliteli şekilde olması amaçlanmaktadır. Teorik ve direksoyon derslerin tümü son teknolojik araçlar kullanılarak sağlanmaktadır.

Eklenme Tarihi 25/12/2020
Firma Puanı
Konumu
Arıman Sürücü Kursu Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: