Beylerbeyi Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​, İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​na nasıl iletişim sağlayabilirim?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​na iletişim sağlamak için 216 318 15 70 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun https://www.beylerbeyisurucukursu.com/​​​​​​​ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nda, A1, A2, A ve B  olmak üzere 4 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nda eğitim modeli nasıldır?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nda teorik dersler 19 kişilik sınıflarda verilmektedir. Direksiyon eğitimi 16 saat sürmektedir. Du 16 saatin 2 saati simülatör eğitimi ve 14 saati akan trafikte verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına kursun araçları ile götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca direksiyon çalışmalarında toplu çalışma yapılmamaktadır.

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nda hangi dersler verilmektedir?

Trafik adabı, ilk yardım, araç tekniği, çevre ve trafik bilgisi dersleri verilmektedir?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​nun çalışma saatleri nedir?

Beylerbeyi Sürücü Kursu​​​​​​​na, hafta içi (Pazartesi-Cuma) 09:00  – 20:00 çalışma saatleri arasında ve hafta sonu (Cumartesi- Pazar)  09:00  – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.