Bilinmeyen numara sorgulama işlemlerinizi altintelefonrehberi.com sitesine giriş yaparak veya direk 11899 numarasını arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Tanımadığınız numaralardan telefonunuza çağrı geldiğinde kişinin bilgileri rehberlik veritabanına kayıtlıysa ad - soyad bilgilerini ve şehir bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Aradığınız isim/soyisim bilgilerini öğrenebilmek için kişinin Bilinmeyen numaralar Rehberi hizmeti dahilinde aktif durumda olması gerekmektedir.

11899’u arayarak:

11899 numarasını arayarak numaradan isim sorgulama, isimden numara sorgulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

11899’a SMS göndererek:

Arama yaparak değilde SMS yoluyla işlemimi yapmak istiyorum diyorsanız .İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYISIM yazarak 11899’a SMS göndererek veya numarayı yazıp 11899'a SMS göndererek kişinin ISIM SOYISIM bilgilerini öğrenmek için SMS atabilirsiniz.

Kişi operatör tarafından bilgilerini gizlediyse karşınıza herhangi bir sonuç çıkmayacaktır. Kişinin bilgileri rehberlik veri tabanında izinli (açık) olması gerekmektedir.

Web üzerinden:

www.altintelefonrehberi.com sayfasında direk Bilinmeyen numaralar servisine ulaşarak, bilgileri girmenizin ardından direk mesaj atabilirsiniz.


Bilinmeyen numara sorgulama servisi ücretli mi?
​​
11899 numarası ücreli özel bir servis numarasıdır. Her gönderdiğiniz SMS için 9.8 TL ücretlendirilirsiniz. Sorgulama sonucunda kişinin bilgileri gizli olsa bile ücretlendirme gerçekleşmektedir.

Türkiyenin Altın Telefon Rehberi - Bilmediğiniz numara kalmasın.

Ayrıca telefonunuzdan 11899'u arayarak nöbetçi eczane, çilingir, nöbetçi noter, size en yakın adliye vb. numaraları da öğrenebilirsiniz.

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi Adresi Nerede?

Adresi: İstanbul

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 11899

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi Hangi İldedir?

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi Bulundugu İl: İstanbul