FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Biltek Okulları Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Biltek Okulları - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (850) 811-7715
Website Biltek Okulları
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Adres Ünalan mah. demir sok. no:31 üsküdar/i̇stanbul
Sektör Eğitim Kurumları
Biltek Okulları - Telefon - Adres

Bir insanı değerli kılan nedir? Yetenekleri mi? Zekâsı mı? Başarısı mı? Yoksa sadece iyi ahlaka sahip olması mı?.. Bunlar yalnızca bütünün parçaları… Gözler dünyaya açıldığında aile ile başlayan, önlüğün giydiği ilk gün okul ile devam eden eğitimin eseridir.

Biltek, şahsiyet kazandırmayı önemseyen, bilimselliği esas alan zarif nesiller yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş bir eğitim kurumudur.

 

Biltek Okulları “Bilim” ve “Teknoloji” kavramlarının kısaltmalarından ismini almış, akademik hayatına 2002 yılında Üsküdar’da başlamıştır. Ankara, Pendik, Halkalı Kampüslerinin ardından kurumsallaşmaya, büyümeye devam etmiştir. Her biri alanında uzman öğretmenleriyle, insani değerlere önem veren, bilgili, görgülü, erdemli ve başarılı bireyler yetiştirmek idealiyle yola çıkmıştır. Bu ideal doğrultusunda 17 yıldır sayısız Türkiye birincileri olan, ilk on, ilk bin, ilk on binde dereceler elde eden, her kademede üst sıraları zorlayan, %97 üniversite yerleştirme oranına ulaşmış, milli sporcular yetiştiren bir eğitim ve bilim kurumu olmuştur.

Biltek, son teknoloji ile donatılmış maksimum 24 kişilik özel sınıflarıyla, uygulamalı derslere özel derslikleriyle, kütüphanesiyle, laboratuvarlarıyla (Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen Bilgisi ve STEM Laboratuvarları), kapalı ve açık spor salonlarıyla, buz pisti, sinema salonları, sosyal tesisleriyle sağlam geçmişi başarılı bir gelecekle buluşturmaya devam etmektedir.


Biltek Okulları İletişim Bilgileri Nedir?


Biltek Okulları Adresi Nerede ?

Adresi: Ünalan mah. demir sok. no:31 üsküdar/i̇stanbul

Biltek Okulları Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (850) 811-7715

Biltek Okulları Hangi İldedir?

Biltek Okulları Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 17/11/2020
Firma Puanı
Biltek Okulları Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: