FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Birlik Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Birlik Hastanesi - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (216) 309-5444
Website Birlik Hastanesi
Mail Mail Atmak İçin
Adres Orta Mah, Genç Osman Cd. No:2, 34880 Kartal/i̇stanbul
Sektör Bilişim
Birlik Hastanesi - Telefon - Adres

 

 

kartal Belediyesi’nin Sağlık Birim Olarak Hizmete Başlayan Kurum 2005 Yılında özel Tıp Merkezine Dönüşmüş 2014 Yılında Ise Hastane Olarak Hizmetlerini Sürdürmüştür (megapol Hastanesi).

özel Birlik Hastanesi 2017 Yılının 4. Ayında Hizmete Girmiştir. E5 Karayolu üzerinde, Otoban Bağlantısı Bulunan Soğanlık Metro Durağı Ve İski̇ Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü Arkasında Yer Alan Hastanemizin Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına Uzaklığı Sadece 12 Km’dir.

i̇stanbul Kartal Ilçesinde, Yaklaşık 3000 Metrekare Alana Kurulmuş Hastanemizde Toplam 34 Yatak Kapasitesi Mevcuttur. Bu Bölgede Tek özel Sağlık Kuruluşu Olma özelliğindedir. 16 Adet Poliklinik Mevcuttur. Görüntüleme Ve Labotatuvar Analizlerinin Yapıldığı (gelişim Laboratuvarı) Tanı üniteleri Bulunan Hastanemiz, Donanımlı Acil, Yenidoğan Yoğun Bakım, Erişkin Yoğun Bakım, Son Sistem Ameliyathane Ve 2 Adet Doğum Salonu, Odyometri Birimi Ve Yenidoğan Işitme Tarama Birimimizle Hizmet Vermekteyiz.

kurumumuz Kadın-doğum, çocuk, Ortopedi, Göz, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Nöroloji, üroloji, Endoskopi ünitesi, Cerrahi, Diş Ve Tamamlayıcı Ve Geleneksel Tıp Alanlarında ön Sırada Yer Almayı Hedeflemektedir.

 


Birlik Hastanesi İletişim Bilgileri Nedir?


Birlik Hastanesi Adresi Nerede ?

Adresi: Orta Mah, Genç Osman Cd. No:2, 34880 Kartal/i̇stanbul

Birlik Hastanesi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (216) 309-5444

Birlik Hastanesi Hangi İldedir?

Birlik Hastanesi Bulundugu İl:

Eklenme Tarihi 03/11/2020
Firma Puanı
Birlik Hastanesi Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: