Çiçek Sepeti; Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?, Çiçek Sepeti Hakkında, Çiçek Sepeti sipariş iadesi nasıl yapabilirim? , Çiçek sepeti siparişimin ne zaman teslim edileceğini nasıl öğrenebilirim?

Çiçek Sepeti Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim? 

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim sorusunun cevabı ise oldukça kolaydır. Mesai saatleri içerisinde 0850 222 00 79 telefon numarasını kullanabilir,  mesai saati içinde veya dışında https://www.ciceksepeti.com/ web sitemizdeki  iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilir siparişiniz ile ilgili her sorun için canlı olarak destek alabilirsiniz.

   Çiçek Sepeti İstanbul deposuna ulaşmak için ise Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul adresi veya üst bölümde yer alan google haritalar bilgisinden ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Hakkında 

  Çiçek Sepeti , Türkiye'de Online hediye gönderim, Online çiçek gönderim, Yenilebilir çiçek gönderim, Moda ve E-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir. Çiçek sepeti  istenilen bölgelere gün içerisinde çiçek, yenilebilir çiçek, kişiye özel hediyeler, sevgililer günü, doğum günü ve benzeri özel günler veya iş tebrikleri için hediyeler göndererek insanları mutlu etme temasını ilke edinmiş bir sitedir.

Çiçek Sepeti Sipariş İadesi Nasıl Yapabilirim?

   Siparişinizin eksik gelmesi, defolu gelmesi veya beğenmeme gibi her koşulda Çiçek sepeti, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade imkanları sağlar.

  1.  https:https://www.ciceksepeti.com/ ve mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş takip” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3.  ''Kolay iade'' butonuna basın. Size verilecek iade kodu ile birlikte satın alınmış ürünü ilgili kargo firmasına giderek iade edebilirsiniz.

Çiçek sepeti siparişimin adres veya teslima saati değişikliğini nasıl yapabilirim? 

    Eğer siparişiniz hazırlanma durumunu geçmediyse, Sitemizde yer alan sipariş takini bölümünden adres, tarih ve saat değişikliği yapabilirsiniz.Eğer siparişiniz hazırlanma durumuna geçti ise canlı yardıma bağlanarak siparişinizin adres, tarih ve saat değişikliğini yapabilirsiniz. 

Çiçek sepeti siparişimin ne zaman teslim edileceğini nasıl öğrenebilirim?

   Hazırlanan siparişinizin durumunu mobil uygulama üzerinden canlı olarak takip edebilir ve ilgili dağıtıcı şubeye anlık olarak sorularınızı iletebilirsiniz. 

Çiçek Sepeti Adresi Nerede?

Adresi: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Çiçek Sepeti Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0850 222 00 79

Çiçek Sepeti Hangi İldedir?

Çiçek Sepeti Bulundugu İl: İstanbul