FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Ersoy Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Ersoy Hastanesi - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (850) 811-8600
Website Ersoy Hastanesi
Mail Mail Atmak İçin
Adres Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3 Pendik / İstanbul
Sektör Hastaneler
Ersoy Hastanesi - Telefon - Adres

Ersoy Sağlık Grubu, 'sağlıkta Kalite' Ilkesini Prensip Edinerek, 1989 Yılında İstanbul Sultanbeyli’de Poliklinik Olarak Kurulmuş Ve Ilk Hastasını Kabul Etmiştir. Bölgesinde, Hastaların Yoğun Olarak Tercih Ettiği Sağlık Kurumu Olmayı Başarıp Büyüyerek; 1997 Yılında Sultanbeyli Ersoy Hastanesi Olarak Hasta Kabulüne Devam Etmiştir.

2005 Yılında Maltepe’de denge Zayıflama Merkezi olarak Ikinci Merkezimiz Kurulmuş, Konsepti Ve Hitap Ettiği Kitle Olarak ülkemizde Bir Ilki Gerçekleştirmiştir. İhtiyaçlar Doğrultusunda Hızla Büyüyerek, önce Denge Tıp Merkezi Sonrasında Ise 2012 Yılında maltepe Ersoy Hastanesi olarak Hastalarına Hizmet Vermeye Devam Etmiştir.

sağlık Grubumuzun üçüncü Ve En Büyük Hastanesi Olan, kurtköy Ersoy Hastanesi; Modern Mimarisi, Uzman Hekim Kadrosu, Sağlıkta Hasta Odaklı Kalite Anlayışı, Modern Tıbbi Cihaz Ve Donanımları Ile kurtköy Ersoy Hastanesi mayıs 2013’te Hasta Kabulüne Başlamıştır.

i̇stanbul Anadolu Yakasında 3 Hastane Ile Hizmet Veren Sağlık Grubumuz, çağdaş Bilgi Ve Teknolojiyi Kullanarak; Hasta, Hasta Yakınları Ve çalışanların Memnuniyetini Esas Alarak, Etik Kurallardan ödün Vermeden Sağlık Hizmeti Sunmaktadır. ersoy Hastanesi temmuz 2009’da Iso 9001 2008 Kalite Belgesini Almıştır.

hasta Ihtiyaçlarına Göre Geliştirilmiş, Tam Teşekküllü Hastanelerimizde, Uzman Doktorlarımız, Bilgi Ve Birikimlerini Yakın Ilgi Ile Birleştiren Sağlık Personelimizle, Her Türlü Tetkik, Medikal Tedavi Ve Cerrahi Müdahaleler En Son Ameliyat Teknikleri Kullanılarak Hizmet


Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri Nedir?


Ersoy Hastanesi Adresi Nerede ?

Adresi: Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3 Pendik / İstanbul

Ersoy Hastanesi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (850) 811-8600

Ersoy Hastanesi Hangi İldedir?

Ersoy Hastanesi Bulundugu İl:

Eklenme Tarihi 03/11/2020
Firma Puanı
Ersoy Hastanesi Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: