Hira İletisim

1998 yılından bu yana sıfır ve ikinci el alım satım yaptığımız sektörde ileriye yönelik hedeflerini sürekli büyüten Hira İletişim, bu alandaki en güçlü kuruluşlardan biridir.

 Profesyonel ekibi, alanında uzman çalışanları ve yenilikçi yüzü ile Karşıyaka, İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak üzere  kendi yerini sağlamlaştıran Hira İletişim; profesyonel bir şekilde , cep telefonlarınıza, tabletlerinize ve diğer elektronik eşyalarınıza doğru fiyatı güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Cep Telefonu, Tablet, Satışı

Iphone, Samsung, Huawei, LG, Vestel, Casper, Xiaomi, Oppo, Realme başta olmak üzere her marka model cep telefonu satışımız vardır. Ayrıca Apple Ipad, Iwatch, Airpods , Samsung S3 gear, Samsung Tabletler, Samsung Iconx gibi ürünlerinde satışını yapmaktayız.

2. El Cep Telefonu & Tablet Alım-Satım

Her marka ve model ikinci el ve sıfır  telefonlarınız değerinde alınır. Bizleri telefonla arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. Bir çok müşterimiz sıfır ve ikinci el cep telefonlarını bizleri arayarak  fiyat almayı tercih etmektedirler.

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Hira İletişim cep telefonu tamiri, tablet tamiri ve orjinal yedek parçalarında en uygun fiyatı siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca uzman tekniksyen ve ekipmanlarla cep telefonu ve tablet onarım işlemlerini  yapmaktayız.

Tarafımıza ulaşan ürünleriniz en kısa sürede tamir edilerek müşterilerimize teslim edilir.

BİLGİ ALMAK VE FİYATLARIMIZ İÇİN MUTLAKA ARAYINIZ!

0232 366 51 16

0534 370 83 83 

 

Hira İletisim Adresi Nerede?

Adresi: 1734 Sokak No:2/A Donanmacı Mahallesi Karşıyaka - İzmir

Hira İletisim Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0534) 370 83 83

Hira İletisim Hangi İldedir?

Hira İletisim Bulundugu İl: İzmir