Çiğ köfte, Türkiye’de çok fazla tercih edilen yemeklerden biridir. Seveni çok fazla olan bu yemeği bazı insanlar aperatif olarak görürken bazıları ana yemek olarak görmektedir. İstanbul çiğ köfte, bu ilçede bulunan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için firma arayışında olduklarını göstermektedir. İstanbul Çiğköfte firması olarak en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yüzlerce şube ile sizlere hizmet ediyoruz.

İstanbul’da çiğköfte arayışındaysanız doğru adrestesiniz. El değmeden üretilen çiğ köftelerimiz sizlerin damak tadına hitap etmekte olup oldukça olumlu geri dönüşler almaktadır. Steril ortamda kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan firmamız sizlere hızlı bir şekilde İstanbul Çiğköfte ürünlerini yetiştirmektedir.

İstanbul çiğ köfte sipariş, sizlere daha lezzetli şekilde ulaşabilmek için ilçemizde hizmet vermektedir. İstanbul Çiğköfte sektöründe lider bir dünya markası olma vizyonuyla yolunda yaptığımız AR-GE çalışmaları ile gerek Çiğköftematik ve insansız üretim tesisiyle devamlı kendini geliştiren firmamızın bu yolda ulaştığı 3600 m2 alan ve günlük 40 ton üretim kapasitenin yanında, Yurt içi ve Avrupa’da açtığımız bayilerimiz ile hedefimize emin adımlarla yürürken siz değerli bayi adaylarımızı da yanımızda görmek istiyoruz.