İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Sadece kısırlık tanı ve tedavisi alanında hizmet verecek bir tüp bebek merkezi düşüncesi bile yokken EUROFERTIL 1999 yılında Dr. Hakan Özörnek’in medikal direktörlüğünde İstanbul Altunizade'de hayata geçmiştir.

Sadece üreme sağlığı ve tüp bebek alanında hizmet verme özelliği taşıyan ilk ve tek merkez olan EUROFERTIL dünya standartlarının üzerindeki gebelik oranları ve hizmet kalitesini koruyarak pek çok ilde yeni merkezler açmış ve on binlerce insanın hayatına dokunarak ailelerini tamamlamıştır.

Bugün her 8 saatte bir EUROFERTIL bebeği dünyaya gelmekte, kısırlık tedavisi gören bir aile daha EUROFERTIL Ailesine katılarak bebek sevinci yaşamaktadır. İstanbul ve Bursa'da yer alan merkezlerimiz ile ülkemizde bebek hasreti çeken bir çok aile hayallerine kavuşmak için kısırlık tedavisine başlamaktadır.

  • 40 Yaş Üstü Tüp Bebek Tedavisinde Gebelik Riskli midir?

    Sosyolojik incelemeler, gelişmiş ülkelerde ilk gebe kalma yaşının giderek arttığını göstermektedir. Çiftlerin daha geç yaşlarda evlenmeyi planlaması, kadınların çalışma hayatında daha fazla yer alması ve kariyer planlarının öncelikli olması ilk gebelik yaşını geciktirmektedir. Yapılan bilimsel çalışmalar, anne olma yaşı özellikle 40 yaş üstüne çıktığında gebelik sırasında bazı tıbbi problemlerin daha çok yaşandığını göstermektedir.

    TÜİK verilerine göre doğumlarını 2001 yılında gerçekleştiren annelerin ortalama yaşı 26.7 iken 2019 yılında 28.9 oldu. İlk doğumunu 2019 yılında gerçekleştiren annelerin ortalama yaşı ise 26.4 oldu.

  • Tüp bebek tedavisine ne zaman karar verilir?

İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Adresi Nerede?

Adresi: Nuhkuyusu Caddesi No:96 34662 Altunizade / İstanbul

İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0 216 47 47 047

İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Hangi İldedir?

İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Bulundugu İl: İstanbul