Doruk Elektronik Tarihçesi Kurulduğu ilk gün olan 2005 yılından buyana Doruk Elektronik olarak güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemleri alanlarında hizmet ve çözümler sunmaktayız. En iyi fiyat en iyi ürün mottomuz ile birlikte rakiplerimizden farkımızı her zaman göstermeyi amaçladık ve başardık. İzmir güvenlik sistemleri denince akla ilk gelen firmalardan biri olmamızı buna borçluyuz!

Güvenlik sektörünün lider markalarını bünyemizde bulundurarak sizlere kusursuz hizmet anlayışı sunmaktayız. LG, Samsung, Hikvision ve Neutron markalarının yetkili servisi ve tedarikçisi olmakla birlikte DORTECH markamız ile birlikte iç piyasaya kendi güvenlik sistemlerimizi de sunmaktayız. Tüm kullandığımız sistemler ve ürünler en iyi kalite ve son teknoloji ürünlerdir.

Neden Doruk Elektronik?

Dürüstlük:

Uzun sözleşmeler yok! Aylık taahhütler yok! Zorunluluk yok! Cayma bedeli yok! Ön ödeme yok! Peşinat yok! Kapora yok!

Doruk Elektronikte dürüstlük var, iş var, hizmet var. Güvenlik sisteminizi kurarak sizlere teslim ediyor ve paramızı öyle alıyoruz. Tüm güvenlik sisteminiz size kalıyor. Hemde hiçbir ek ücret, taahhüt yapmadan! Ancak elimizi çekiyor muyuz? tabiki hayır… Güvenlik sisteminiz işleyişini yaparken arızanın olması durumunda hemen ürünümüzün ve malımızın arkasındayız… Doruk Elektronikte herşey şeffaf!

Mutlu Müşteri:

Uzunca yazdığımız referans zincirimizde 200’den fazla müşterimiz bulunuyor. Hizmet verdiğimiz bu noktaları gidip kendiniz görerek, müşterilerimize bizi sizler sorabilirsiniz. Hizmet, ödeme ve iletişim konularında müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmayarak  onlara hep destek olmanın gururunu yaşıyoruz. Yüzde 99 değil yüzde 100 müşteri memnuniyetimiz ile bugüne kadar hiçbir müşterimizi ortada bırakmadık!

Hızlı İletişim:

Güvenliğinizden biz sorumluyuz. Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü sınırsız teknik destek vermekteyiz.

Kalite:

Başarı kalite ile gelir. Ürün kalitemiz, ekip kalitemiz ve hizmet kalitemiz ile birlikte 15 yıllık sektörel geçmişimiz de her yıl daha da büyüyerek ilerlediğimiz güvenlik kamera sistemleri ve bilgisayar sistemlerinde ödün vermediğimiz tek amacımızdır. Ömürlük sistem kurulumları ve ürün seçimlerimiz ile birlikte 7/24 destek ve hizmet garantisi veriyoruz. Montajını yaptığımız tüm sistemler iki yıl boyunca birebir değişim garantilidir.

İzmir Güvenlik Sistemleri Adresi Nerede?

Adresi: İsmet İnönü Caddesi Kılıç İş Hanı No:2 D:3 Narlıdere

İzmir Güvenlik Sistemleri Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0232) 234 50 05

İzmir Güvenlik Sistemleri Hangi İldedir?

İzmir Güvenlik Sistemleri Bulundugu İl: İzmir