Kristal Çanta” adı altında temellerini 2000 yılında atmış olduğumuz firmamızın, 2020 yılı itibari ile Dünya ticaretinin interaktif veri tabanlı değişimi ile biz de bu değişimin içinde kendimize “Lucky Bag” adı 
altında yer edindik.

Okul çantaları ile çıktığımız bu yolda; kamp çantaları, günlük kullanım sırt çantaları, anne bebek çantaları, laptop çantaları, el çantaları, ilk yardım çantaları, kalemlikler ve daha birçok çanta türü tasarladık ve bunların yapımında bulunduk. Gelişen teknolojinin ve çağın değişiminde önemli rol oynadık. 

Aslında çoğu zaman siz fark etmesenizde yanınızda biz vardık. Kimi zaman okul sıralarınızda, kimi zaman tatilde manzaralar keşfederken, kimi zaman kamp ateşinin etrafında, kimi zaman yollarda... Biliyoruz, sizinle aynı duyguları her zaman hissettik ve bu duyguları hissetmeye devam etmek için çalışıyoruz.
Yılların verdiği tecrübe ve özgüven ile çanta imalatında yaptığımız sayısız projelerimizi bu kez birebir siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz.
 

Doğa ve Kamp Çantaları 
Doğa ve kamp tutkunlarının vazgeçilmezidir. Öyleki artık şehirlerin yoğunluğundan, doğayla iç içe yaşamanın hasretinden dolayı, insanların temiz hava almak ve toparlanmak istemesi adına tercih etme sebebidir.

Okul Çantaları 
Okul sıralarında geçen çocukluk anılarımızın, hayallerimizin baş aktörüdür. Artık kendi çocuklarınız için baktığınız okul çantaları, onların da hayallerini ve anılarını mükemmelleştirsin diye tercih edilir.


Günlük Sırt Çantaları 
Gelişen teknolojinin gündelik yaşamlarımıza etki etmeye başladığından beri bizde çantalarımızda teknolojinin bize getirdiği imkanları uygulamaya çalışıyoruz. Gündelik modunuza uygun birçok seçenek ile beraber sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına tasarlıyoruz.

Notebook& Bilgisayar çantaları 
Gündelik hayatımızda, iş hayatımızda ve eğitim hayatımızın her anında yanımızda bulundurmaya özen gösterdiğimiz hayatımızı kolaylaştıran, notebook, tablet ve laptoplarımızın taşınması için tercih edilir.


Spor Çantaları 
Hayatımızın her anında spor var ise sporun içinde de hayatımız vardır. “Hayat için spor gereklidir.” diyor size  enerji verecek çantaları tercih edebileceğinizi söyleyip sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

VALİZ & BAVUL 
İş seyahatleri ve ailecek çıkılan güzel bir tatil için en önemli gereksinimdir. Seyahatlerin süresi olduğu gibi valizlerinde büyüklüğü seyahat süresine bağlıdır. Genel de 3 boy olarak üretimini sürdürsekte yeni boyutlar için çalışmalarımız sürüyor. 

Anne Bebek Bakım Çantaları 
Yeni doğan çocuklarımızın bakımlarını yapmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan ürünleri taşıma amacı ile kullanılır. Dokuz ay boyunca annelerimizin bizi taşımış olması dışında, yetişkin olana dek de bizleri yanlarında taşırlar.

Plaj Çantaları 
Tatilimizi yaparken mutlak suretle yanımızda bulundurmamız gereken eşyalarımızı taşıdığımız çantalardır. Elinde eşya taşımaktan sıkılanların tercihi olur genelde. 

Bakım ve Aksesuar Çantaları 
Genelde kadınların makyaj malzemeleri için tercih ettiği bu çantalar, sanatçılarında sanat malzemelerini taşımaya yarar. Hayal edebileceğiniz her aksesuar için çanta kullanılabilir.


Araç ve Motosiklet Çantaları 
Yolda olmayı sevenlerin vazgeçilmezi. Öyle ki motosiklet üzerine takılan aperitif çantalar hem hız hem de gürültüden dolayı sırt çantası olarak tercih edilebiliyor.


Kedi & Köpek Çantaları 
 Evde yalnız kalmayı sevmeyen aile üyelerimizin  taşınması için pratik çantalardır. Birçok farklı boyutta olup hayatımızı kolaylaştırır. 

 

BEL ÇANTALARI 
90’ların modası günümüzün pratik çözümleri. Öyle ki cep telefonu, anahtarlarımız, kartlarımız ve benzeri gibi birçok önemli aksesuarlarımızı unutmamayı sağlayıp bunların kolayca taşınabilmesini sağlar ve mükemmel görünümleri ile modaya ayak uydurabiliriz.
 

 

Lucky Bag Adresi Nerede?

Adresi: Tekstilkent(Bozoklar) Mah. Hanifi Koyuncu Sokak. No:7/B Şahinbey, Gaziantep

Lucky Bag Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0542) 642 25 42

Lucky Bag Hangi İldedir?

Lucky Bag Bulundugu İl: Gaziantep