Sektordizini.com Kobilerin yanında!
Giriş Yap
Kayıt Ol

Sektor Dizini Nedir?

Sektor Dizini; firmalara dijital ortamda erişilebilirliği arttırmak amacıyla kurulmuştur.Bu amaçla reklam ve yayıncılık, dijital haritalara kayıt, alanlarda hizmetler sunmaktadır. sektordizini.com Türkiye'nin en yeni, en inovatif firma rehberidir. Yenilikçi, genç ve dinamik ekibiyle; firmalara dijital ortamın gerekliliğini göz önüne alarak, en iyi sonuçları almanız için hizmet vermektedir.

Firma Ekleme

Sektordizini.com dizin sitelerine sitesini eklemek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak, karşılık beklemeden ücretsiz site ekleme işlemi yapabileceğiz kaliteli web rehberidir. Sitenizi site ekle bölümünden ücretsiz olarak doğru kategoriyi bularak ekleyebilirsiniz. Size uygun kategorinin olmadığını düşünüyorsanız bizlere ulaşarak öneride bulunabilir ve kategorinin web sitemizde yer almasına yardımcı olabilirsiniz. Sitemiz içerisine warez siteler eklenmemektedir. Sitenizin kurallara uygun olduğunu düşünüyorsanız ekleme işlemi yapabilirsiniz. Açıldığı süreçte onay vermeden onay alan siteler içerisinde art niyetli kişilerin sürekli ekleme yapmasından dolayı onaylı sisteme geçmek durumunda kaldık. Site ekleme işlemi yaparken karşılıklı link istemeyen siteler arasında olmayı seviyoruz. Dizin siteleri insanların isteklerini karşılıksız olarak gerçekleştirmesi gereken sitelerdir. Sektör Dizini sitemiz geleceğin en iyi dizin sitesi olacağına emin olabilirsiniz. İçerisinde sağlıklı sitelerin yer aldığı ve insanlara maksimum fayda sağlayan web rehberi görevi yapan sitemizde binlerce ziyaretçi yer almaktadır.

Web Sitesi Olmayan Firmalar

Web sitesi olmayan internet kullanıcıları, iş sahipleri için de imkan oluşturup onların da kendilerini tanıtabilmesi için fırsat sunmuş durumdayız. Web siteniz olmasa bile yaptığınız işe dair bilgileri ve numaranızı paylaşarak yine de tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sektör dizini öncü bir kuruluş olup, rakiplerinin arasında yer alan en iyi dizin siteleri arasında irve konumda görevine devam etmektedir. Sitenizi pratik bir şekilde ekleyerek web sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Site ekleme sonrasında web sitenizdeki degişimleri gözlediğinizde bize hak vereceksiniz.