Osmanbey Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Osmanbey Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Osmanbey Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Osmanbey Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için 212 247 53 53  telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun http://www.osmanbeysurucukursu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Osmanbey Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Osmanbey Sürücü Kursunda, A1, A2, A ve B  olmak üzere birçok farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Osmanbey Sürücü Kursunda temel hizmet anlayışı nedir?

Osmanbey Sürücü Kursunda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Osmanbey Sürücü Kursunda eğitim kadrosu nasıldır ?

Osmanbey Sürücü Kursunda dersleri tecrübeli uzman kadro vermektedir ve adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. 

Osmanbey Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

Osmanbey Sürücü Kursuna, Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri 08:00  – 21:00 çalışma saatleri arasında ve Pazar günleri 08:00  – 19:00 arasında ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.

Osmanbey Sürücü Kursu Adresi Nerede?

Adresi: Halaskargazi cad. yasan i̇ş merkezino: 101/3 osmanbey - şişli - i̇stanbul(osmanbey metro çıkışı)

Osmanbey Sürücü Kursu Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 212 247 53 53

Osmanbey Sürücü Kursu Hangi İldedir?

Osmanbey Sürücü Kursu Bulundugu İl: İstanbul