FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Özel çapa Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Özel çapa Hastanesi - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (000) 444-2272
Website Özel çapa Hastanesi
Mail Mail Atmak İçin
Adres şehremini Mahallesi Necip Asım Sokak No:23 çapa - Fatih - İstanbul
Sektör Hastaneler
Özel çapa Hastanesi - Telefon - Adres

deneyimli Kadromuz Ile Sağlığınız Için Varız…

özel çapa Hastanesi adı Altında, Necip Asım Sokak No:23 çapa/i̇stanbul Adresinde, 1991 yılından Beri Hizmet Vermekteyiz. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ortopedi Ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji Ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin Ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi Ve Reanimasyon, çocuk Cerrahi, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi Olarak Toplam 19 Ayrı Branşta, 34 Tam Zamanlı Uzman Hekim, 3 Yarı Zamanlı Uzman Hekim, 2 Pratisyen Hekim Kadrosu Ile Faaliyette Bulunmaktayız.

toplam 4000 Metrekare üzerinde Kurulmuş Olan Hastanemizin 58 Yatak kapasitesi Mevcuttur. Bu Yataklardan 10 Adedi Dahili Yoğun Bakım ünitesinde, 10 Adedi Cerrahi Yoğun Bakım ünitesinde, 3 Adedi Koroner Yoğun Bakım ünitesinde, 13 Adedi Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesinde Olmakla Beraber, 17 Adedi Tek Kişilik Oda Yatağı, 3 Adedi Süit Oda Yatağı Ile 2 Gözlem Yatağı Olarak Kabul Edilmektedir.

hastanemiz; Detaycı, Gelişime Açık, Sektörel Yenilikleri Yakından Takip Eden, Sürekli Kendisini Yenileyen, Büyüme Odaklı Bir Yapıya Sahiptir. Odalarımızda 24 Saat Sıcak Su, Kafeterya Hizmeti, Geniş Bant Televizyon Yayını, Kablosuz Internet Hizmeti, Mini Buzdolabı Standart Kullanımdadır.

hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji Ve Fizik Tedavi Laboratuvarları Tam Teşekküllü Olarak Kurulmuş Bir Kuruluştur. Radyoloji ünitemizde Toshiba Marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi Ve Direkt Röntgen Cihazlarımız, 2 Adet Renkli Dopler, 2 Adet 4 Boyutlu Ultrasonografi Ile Hizmet Vermekteyiz.

hastanemizi Farklı Kılan En Temel özelliği, 1991 Yılında Kurulmuş Olan, Tıbbi Alt Yapısı Son Teknoloji Ile Donatılmış, Yatak Kapasitesi En Yüksek Yoğun Bakım Ve Diyaliz ünitesine (19+1 Makine) Sahip Oluşudur. Yoğun Bakımda Diyaliz Hizmeti Veren Nadir Hastanelerden Biriyiz.

i̇stanbul’un Merkezinde çapa’da Bulunan Hastanemize Ulaşım Otobüs, Metro Ve Diğer Ulaşım Araçları Ile Kolaylıkla Sağlanmaktadır.

tanı Teşhis Ve Tedavi Konusunda Teknolojik Alt Yapısı, Güncel Bilimsel Bilgilere Sahip Hekim Ve Personeli Ile, Hasta Memnuniyeti Ilkelerini Hedefinde Bir Sağlık Kuruluşu Olmaktır.


Özel çapa Hastanesi İletişim Bilgileri Nedir?


Özel çapa Hastanesi Adresi Nerede ?

Adresi: şehremini Mahallesi Necip Asım Sokak No:23 çapa - Fatih - İstanbul

Özel çapa Hastanesi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (000) 444-2272

Özel çapa Hastanesi Hangi İldedir?

Özel çapa Hastanesi Bulundugu İl:

Eklenme Tarihi 03/11/2020
Firma Puanı
Özel çapa Hastanesi Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: