Paribu Nedir? Paribu, Türkiye içerisinde yüksek hacime sahip Bitcon alım – satım hizmeti sunan kripto para borsasıdır. İlk açıldığı günden itibaren Paribu Borsası yoğun ilgi görmekte ve talep oluşmaktadır. Hacim yüksek olunca, yüklenmeleri de göz önüne alınca Paribu Kripto para Borsası’nın son zamanlarda sorun yaşandığını gözlemledik. Sorunlar ortaya çıkınca da müşteri memnuniyeti sağlanması adına müşteri hizmetleri numarası devreye giriyor.

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına Paribu iletişim için Müşteri hizmetleri telefon numarası aktif duruma getirmiştir. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmede yaşadığınız sorunu belirterek destek alabilirsiniz. Paribu Destek ekibine 0850 303 60 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Para transferi sorunu, Borsaya giriş yapamadığınız gibi durumlarda iletişim yoluyla veya uygulamanın canı destek kısmından yardım alabilirsiniz.

Paribu Güvenilir mi?

Paribu yoğun olarak kullanılan, zamanından beri açık borsalardan bir tanesidir. Paribu şikayetleri son zamanlarda baya arttı. Sistemlerde iyileşme yapılırsa eski güvenini geri kazanacak gibi görünüyor.