FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Poyraz Organizasyon Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Poyraz Organizasyon - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (212) 672-9185
Website Poyraz Organizasyon
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Adres Süleyman demirel cad. çarşı pazarkent avm no:55 esenkent bahçeşehir / i̇stanbul
Sektör Organizasyon
Poyraz Organizasyon - Telefon - Adres

Poyraz Organizasyon, bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda sizlere en organizasyon hizmetlerini sunmak amacı ile Serap Polat tarafından kurulmuş ve çalışmalarını Poyraz Medya bünyesinde sürdürmektedir.

 Poyraz Organizasyon her türlü organizasyon hizmetleriniz için ihtiyacınız olan çözümleri profesyonel olarak sizlere sunar. İşimize vermiş olduğumuz değerle tüm organizasyon hizmetlerinizi kusursuz olarak gerçekleştirir. Hem kurumsal hem de kişisel tüm organizasyon hizmetlerinizi uzman ekibimiz ile karşılar.   Poyraz Organizasyon verdiği kusursuz hizmetler sonucu tercih edilen, organizasyon alanında aranılan bir firma haline gelmiştir. Amatör ruhu ve heyecanıyla, profesyonel işlere imzasını atan bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir. Bu alanlardaki bilimsel, kaliteli, titiz, dikkatli, amaca en uygun ve ekonomik, farklı içeriğe sahip paket programlar ile ihtiyaçlarınıza uygun  çözümleri üreterek hızlı çalışmamızın neticesini her gün daha büyüyerek almıştır. Her başardığımızın işin sonunda da yeni ve daha büyük başarıları hedefler.

 Genç ve dinamik kadromuzla organizasyon, etkinlik yönetimi, süsleme ve animasyon, menajerlik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak,etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirir. Özel yaşamınızın en önemli organizasyonlarını Poyraz Organizasyon olarak başarıyla gerçekleştirip her geçen gün yenilenen vizyonuile mutlu günlerinizde yanınızda yer almaktan kıvanç duyar. Sizin mutluluğunuza katkıda bulunmaya kararlıdır. Çünkü mutlulukların paylaştıkça büyüdüğünü bilir.Bu sebeple tüm içtenliği ile yanınızdadır ve yine bilir ki yaşamınızın en özelgünlerinde problem yaşamınız sizi üzecektir. Tüm streslerden uzak bir organizasyon yürütmeniz, hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamanız için hayal ve ideallerinizi bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Böylece tüm “Acaba”endişenize cevap bulacak ve tüm “Keşke” pişmanlıklarınızı önleyeceksiniz

Sevgi ve saygılarımızla...


Poyraz Organizasyon İletişim Bilgileri Nedir?


Poyraz Organizasyon Adresi Nerede ?

Adresi: Süleyman demirel cad. çarşı pazarkent avm no:55 esenkent bahçeşehir / i̇stanbul

Poyraz Organizasyon Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (212) 672-9185

Poyraz Organizasyon Hangi İldedir?

Poyraz Organizasyon Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 12/11/2020
Firma Puanı
Poyraz Organizasyon Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: