Sanat, kültür ve bilim her zaman iç içe bir bütün olan insanları sanatsal, kültürel ve bilimsel olarak her zaman daha ileriye taşıyan bir unsurdur. Fakat araştırmalarım sonucu ülkemiz de maalesef çok fazla ilgilenilen bir alan olmadığı çok net görülmektedir. Bunun üzerine insanların da çok fazla merak ettiği şeyler arasına bile girmez. Ancak kendini geliştirmeyi seven insanlar da var bu yazıyı onlar için yazıyorum. Herkes kendi düşüncelerini yazıya dökmek ister ve yazılarını insanlarla paylaşmak ister, insanlar duygu ve düşüncelerini rahatlıkla paylaşabileceği bir platformdur.

bilgilerini paylaştıkça çoğalan yepyeni bir web sitesi örneğin işte sanat, kültür ve bilimin bir arada buluştuğu sanatkulturbilim.com bu platformu sizlere anlatmak istiyorum... Bu platformda herkes istediği yazısını paylaşabilecek ister duygu - düşüncelerini ister okuduğun kitabı, insanları yazmayı ve okumayı sevdiren boş zamanlarını dolduracak, insanların seyahatlerini, izlediği dizi ve filmleri, okuduğu kitapları, gittikleri tatili, bilgi birikimlerini, dertlerini, aşk acılarını, işlerini isterlerse işsizliklerini anlatıp rahatlayacağı bir platform üstelik her zaman yazabilirsiniz.

Tabi sitenin de kuralları var. Peki bunlar neler?

Öncelikle kopya veya alıntı bir içerik olmamalı, sadece sizin kelimelerinizle yazılmış olmalı başka bir dijital platform üzerinden daha önce paylaşılmamış ve paylaşılmayacak yazılar isteniyor ve tabiki kelime sınırı var en az altı yüz ( 600 ) kelime isteniyor bunun sebebi ise çok açık altı yüz ( 600 ) kelime altı sayfalar bilgi içermeyen sayfa olarak görülür arama motorlarında yani sizin yazılarınıza insanların ulaşabilmesi için aslında bu kural.

Peki başka ne gibi kurallar var?

Site de hiç bir alıntı, kopya veya çalıntı içeriğe yer yok o yüzden yazılarınızı fotoğraflarla, iconlar ile süslemek isteyebilirsiniz bunun için ister site sahibi ile iletişime geçebilir ister free dediğimiz yani telifsiz görseller kullanabilirsiniz.

Nerede​n telifsiz fotoğraf bulabilirim?

Aslında bir çok web sitesi var ancak benim önerim size “freepik” olacak hem ücretli hem ücretsiz kalite düzeyi üst seviye görseller, fotoğraflar, vektörel çalışmaları, photoshop ve daha bir çok zengin içeriğe sahip isterseniz bir göz gezdiriniz. Son olarak sizlerin belki de hiç ortaya çıkmayan yazı yazma yeteneğinizi bu platformda okuyacağım için sabırsızlanıyorum.

Sanat, Kültür Bilim Adresi Nerede?

Adresi: Ankara / çankaya

Sanat, Kültür Bilim Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 5465678969

Sanat, Kültür Bilim Hangi İldedir?

Sanat, Kültür Bilim Bulundugu İl: Ankara