Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim; Trendyol Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?  Trendyol Hakkında, Trendyol Group markaları nelerdir? Trendyol sipariş iadesi nasıl yapabilirim? 

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim? 

   Trendyol müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim sorusunun cevabı ise oldukça kolaydır. Mesai saatleri içerisinde 0(212) 331-0200 telefon numarasını kullanabilir,  mesai saati içinde veya dışında https://www.trendyol.com/ web sitemizdeki Trendyol Asistan bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilir siparişiniz ile ilgili her sorun için canlı olarak destek alabilirsiniz.

   Trendyol İstanbul deposuna ulaşmak için ise Maslak mahallesi, Büyükdere Saddesi,  Spine plaza no:243 i̇ç kapı no:19 Sarıyer/i̇stanbul adresi veya üst bölümde yer alan google haritalar bilgisinden ulaşabilirsiniz.

Trendyol Hakkında 

   Trendyol Grup, Türkiye'de Moda, E-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir. Trendyol Grup Markaları Arasında Trendyol.com, Modagram.com Ve Milla By Trendyol bulunur.  Hertürlü moda, elektronik, market alışverişi, kitap vb. alışverişlerinizi 7/24 güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında tek bir hesapla Koton, FLO, Boyner gibi birçok farklı marka alışverişleriniz içinde kullanabileceğiniz bir platform sağlar.

Trendyol Sipariş İadesi Nasıl Yapabilirim?

   Siparişinizin eksik gelmesi, defolu gelmesi veya beğenmeme gibi her koşulda Trendyol, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade imkanları sağlar.

  1.  https://www.trendyol.com/ ve mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3.  ''Kolay iade'' butonuna basın. Size verilecek iade kodu ile birlikte satın alınmış ürünü ilgili kargo firmasına giderek iade edebilirsiniz.

Trendyol Adresi Nerede?

Adresi: Maslak mahallesi, büyükdere saddesi, spine plaza no:243 i̇ç kapı no:19. sarıyer / i̇stanbul

Trendyol Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0212) 331-0200

Trendyol Hangi İldedir?

Trendyol Bulundugu İl: İstanbul