ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Adana Otogar İletişim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(322) 322 31 50
Adres Fevzipaşa, Turhan Cemal Beriker Blv., 01190 Seyhan/Adana
SektörUlaşım Firmaları
Görüntülenme491 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/adana-otogar-iletisi/
Eklenme Tarihi01-12-2021
Puan Ver
Konumu

Şehirlerarası yolculuk yapmak üzere Adana otogar iletişim numaralarına ulaşmak istiyorsanız web sitemiz doğru adresiniz. Otogar ile görüşme yapmak için 0 322 322 3150 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden doğrudan görüşme yapabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun için sayfamızda bulunan ve telefon numarasının yanında yer alan hemen ara butonunu tıklayabilir ve görüşmenizi başlatabilirsiniz. Elbette Adana güzergâhından pek çok farklı ile otobüs bileti bulmanın mümkün olduğunu hemen belirtelim. Çünkü doğu ikametinden batı istikametine neredeyse tüm firmaların kullandığı bir güzergâha sahip Adana oldukça büyük bir yolcu potansiyeli taşıyor. Tabi bilet ayarlamak dışında otogar doğrudan iletişimi aracılığı ile görüşmeleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Otobüs Terminali Nerede

Dilerseniz Adana otobüs terminali nerede sorusunun yanıtını daha kısaca belirtmiş olalım Adana “Merkez Seyhan Fevzipaşa Turhan Cemal Beriker” bulvarında yer alan adres büyükşehir belediyesinin kontrolünde bulunuyor. Aynı zamanda polis noktası, zabıta denetim noktasına sahip otogarda çok sayıda işletme yolculara hizmet veriyor. Ayrıca isterseniz Google harita uygulamasına linkten ulaşabilirsiniz. Elbette navigasyon hizmetleriyle doğrudan ulaşımın sağlanabildiği otobüs terminali yan bağlantı yolları ve kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra otogara pek çok farklı alternatif yoldan geçiş yapmanızın mümkün olduğunu hemen belirtelim. 

Adana Otogara nasıl Gidebilirim

İsterseniz şimdi de Adana otogara nasıl gidebilirim sorusunun yanıtını kısaca verelim. Öncelikle batı istikametinden farklı bir ilden geliyorsanız Adana Mersin otoyolunu kullanmanızı öneriyoruz. Ayrıca Seyhan merkezden Fevzipaşa Bulvarı istikametine belediye merkez otogara ulaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinden de yine otogara ulaşabilirsiniz. Elbette özel şahsi aracınız bulunmuyorsa toplu taşım araçlarından yararlanabilir ve otogara ulaşabilirsiniz. Oldukça yaygın minibüs ağı üzerinden otogara ulaşmanızı daha kolay olabileceğini hemen belirtelim.


Otogar Telefonları Sitemiz Üzerinden Aranabiliyor
Ülkemizin tüm otogar işletmelerine sitemiz üzerinden ulaşabileceğinizi anti parantez belirtmekte yarar görüyoruz. Bunun için sayfamızda yer alan ve telefon numarasının yanında bulunan hemen ara butonunu kullanmanız mümkündür. Doğrudan cep telefonunuz ile gerçekleştireceğiniz görüşme sonucunda arayışı içerisinde olduğunuz hizmete ulaşabilirsiniz. Adana otogar iletişim numaralarına ulaşmak amacıyla sayfamızı kullandığınız için teşekkür ediyoruz. İyi yolculuklar


Adana Otogar İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Adana Otogar İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Adana Otogar İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Adana Otogar İletişim Firması 01-12-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-12-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 491 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03223223150
Güvenlik Kodu: