ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Adanalojistik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 467 06 52
Adres Çınarlı Mah. 1485 Sk. No: 20 İç Kapı No: 1 Sarıçam / ADANA
SektörBilişim Firmaları
Mailbilgi @ adanalojistik.com
Görüntülenme29 Kez Görüntülendi.
WebsiteAdanalojistik
Eklenme Tarihi07-01-2023
Puan Ver
Konumu

Ayaz Lojistik, 2003 yılında kurulmuş bir lojistik şirketidir. Özel birikimlerimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Lojistik alanında uzman ekibimiz ile birlikte, taşımacılık, depolama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimize en iyi lojistik hizmetini sunmak ve onların iş süreçlerini kolaylaştırmaktır. Vizyonumuz ise, sektörde lider bir lojistik şirketi olmaktır. Bu doğrultuda, çalışmalarımızı sürdürüyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Adana Ayaz Lojistik olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Eğer bizimle iletişim kurmak istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin veya telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize de, çalışma koşullarımız hakkında bilgi vermekten mutluluk duyarız.


Adanalojistik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.adanalojistik.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Adanalojistik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Adanalojistik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Adanalojistik Firması 07-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 29 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05324670652
Güvenlik Kodu: