ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Afonal Mühendi̇sli̇k - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 308 50 38
Adres Büyükkayacık OSB Mah. 101. Cad. Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi B Blok No:4 D:304 Selçuklu/Konya
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ afonal.com
Görüntülenme322 Kez Görüntülendi.
WebsiteAfonal Mühendi̇sli̇k
Eklenme Tarihi28-05-2022
Puan Ver
Konumu

AFONAL Makine Mühendislik, otomasyonlu endüstriyel makine ve sistemlerinin üretimi ve bu makinelerin ticaretini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Firmanın ürün grubunda, “Robotlu endüstriyel uygulamalar (makine besleme, taşıma, koli dolum, paletleme, streçleme, etiketleme, taşlama, kesim, freze, kaynak), otomasyonlu kaynak makineleri, özel test makineleri, taşıyıcı robot kollar, konveyör sistemleri, ambalaj ve paketleme makineleri, koli hazırlama, koli dolum, koli bantlama ve firmaların ihtiyacına yönelik özel amaçlı endüstriyel makineler bulunmaktadır.

Müşterilerin ihtiyacını; fayda maliyet analizi ve yalın üretim bakış açısıyla belirler; geliştirilmeye müsait şekilde kurgular ve olabilecek en iyi şekilde teslim eder. Alanında uzman, danışman ve uygulayıcılarla iş birliği yaparak müşterileri ve tedarikçileri adına tüm süreçleri takip eder; mühendislik alanında proje yönetimi ve hizmeti sunar. Bireysel değil, iş birliği ile birlikte kalkınmaya odaklanmıştır.

Misyonu, “Özel endüstriyel sistemlerin, ürünlerin ve uygulamaların dünya genelinde ticaretini gerçekleştirerek küçük ve orta ölçekli firmaların büyümesini, güçlenmesini sağlamak; tedarikçileri ve müşterileriyle birlikte dünya ekonomisine ve doğaya katkıda bulunmak”tır.

Vizyonu “Global düzeyde, tedarikçi ve müşterilerin alanında en çok tercih ettiği firma olmak”tır.

 

 

AFONAL Makine Mühendislik was established to manufacture and trade automated industrial machines and systems.

The product group of the company is "Industrial applications with robots (machine feeding, transport, case filling, palletizing, stretching, labeling, grinding, cutting, milling, welding), automated welding machines, special test machines, carrier robot arms, conveyor systems, packaging and packaging machines, case preparation, case filling, case banding and special purpose industrial machines for the needs of companies.

Customers' needs is determined in cost-benefit analysis and lean production perspective; builds it in a way that is suitable for development and delivers it in the best possible way. Follows all processes on behalf of its customers and suppliers by cooperating with experts, consultants and practitioners in their fields; provides project management services. It is focused on development together with cooperation not on the individual.

Its mission is “By trading special industrial systems, products and applications worldwide; enable small and medium-sized companies to grow and strengthen; also to contribute to the world economy and nature together with its suppliers and customers.

Its vision is “To be the most preferred company in its field by suppliers and customers at a global level”.


Afonal Mühendi̇sli̇k firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.afonal.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Afonal Mühendi̇sli̇k Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Afonal Mühendi̇sli̇k için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Afonal Mühendi̇sli̇k Firması 28-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 322 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503085038
Güvenlik Kodu: