Akyüz Nakliyat, Kurumsal nakliye eşyalarınızın nakliyesi konusunda endişelenmeyin! Akyüz Nakliyat, ulaşım ile ilgili tüm sorunlarınızı taşır. Kapsamlı hizmet anlayışımız ile eşyalarınızın yeni yerleşim yerine en dikkatli, güvenli ve kolay taşınmasını sizlere sunuyoruz. Akyüz Nakliyat, 50 yılı aşkın tartışmasız deneyime sahip geniş nakliye filosuyla, sıkıntılı nakliye sorunlarınıza son veriyor. Paketlemeden sigortaya, gümrük formalitelerinden nakliyeye kadar karşılaşabileceğiniz tüm zorlukları çözmeye hazırız. Önceden planlanmış zamanınıza kesinlikle bağlı kalıyoruz. Mesafeler bizim için önemli değil. Siz değerli müşteri adaylarımıza günün 24 saati, 365 gün usta, paketleyicimiz, taşıyıcı ve istifçimiz ile uzman kadromuzla evden eve, şehirden şehre en temiz malzemelerimizle hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Tek amacımız müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek. Bize taşıma talebinizi gönderin. Değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve zamana uygun olarak sevk edileceğini size bildireceğiz. Yetenekli kadromuz eşyalarınızı en uygun ve gelişmiş ambalaj malzemesi ile paketler, gümrükleme için gerekli adımları atarak evinize gönderir. "Kusursuz Taşımacılığın Profesyonel Yolu" Akyüz Nakliyat'ın parolasıdır. Gönderim sorunlarınız aramanızla sona erecek. Akyüz Nakliyat olarak dürüst, güvenilir, günümüz teknolojisine uyumlu, standartlardan ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla marka olarak çıtayı her zaman yükseltmektir.

Müşteri odaklı, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile müşterilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kişiye özel sevkiyat programları hazırlayacağız. Yıllar içerisinde araç filosuna ekstra araç, personeline ilave personel ekleyerek hızla büyümektedir. Akyüz Transport bir aile şirketi olduğu için çalışanları genellikle aile üyesidir. Aile üyelerine eklenen kişiler daha sonra bu aileye girerek ailenin bir parçası oldular. Firmamız yıllardır olduğu gibi bugün de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur.

Her zaman güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya kendini adamıştır. Şirketimiz 1957 yılında Akyüz Kardeşler Koll tarafından kurulmuştur. Şti. Remzi Akyüz tarafından Taksim'de kuruldu. Firmamız ilk olarak mobilya, yazlık ve sinema dekorasyonlarının taşınmasını gerçekleştirmiştir. Telefonla taşıma sistemini (244 44 04) kullanan ilk firmadır. 1993 yılında unvanını Akyüz Nakliyat Ltd.Şti olarak değiştirerek çok sayıda müşteri ve kurumsal firmanın çözüm ortağı oldu. Bugün Akyüz Transport'un geniş nakliye filosu, yarım asırlık tartışmasız tecrübesiyle sektörde büyük mesafe kat etmiş ve bugün sektörün lider çözüm ortağıdır.

Akyüz Nakliyat Adresi Nerede?

Adresi: Kavacık, fsm, 2, beykoz, istanbul

Akyüz Nakliyat Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0(212) 244 44 04

Akyüz Nakliyat Hangi İldedir?

Akyüz Nakliyat Bulundugu İl: İstanbul