ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tg Transfer Turizm Tasimacilik - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(543) 463 76 35
SektörUlaşım Firmaları
Mailtazeguneyugurcan @ gmail.com
Görüntülenme183 Kez Görüntülendi.
WebsiteTg Transfer Turizm Tasimacilik
Eklenme Tarihi12-05-2022

Firma Adresi : İzmir adnan menderes havalimani ic hatlar terminali 35410 gaizemir izmir

TG Transfer

TG ailesi olarak görevimiz; siz değerli yolcularımızı ulaşacağınız yere huzurlu,  sağlıklı, güvenli , en konforlu şekilde ulaştırmaktır. Şehir içi ,Şehirler arası yolculuklarınızda ileri ve güvenli sürüş eğitimlerini almış ve kaliteli hizmet adına çalışan şoförlerimiz ve her sene yenilenen araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Lüks araçlarımız, güler yüzlü personelimiz ve uzun yıllarda edindiğimiz tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. İzmir Havalimanı transfer hizmeti,gelin arabası kiralama hizmeti ve vip araç kiralama hizmetleri konusunda önce İzmir daha sonra Türkiye’de müşteriye memnuniyet garantisi vererek ulaşım sektöründe var gücümüzle sizler için çalışmaktayız.

Firmamız taşımacılık ve vergisel yükümlülüklerine tam bağlı olarak hizmet vermekte ve tam bir bağımlılık ile sorunsuz hizmetlerine devam etmektedir.

Telefon numarası: 0(543) 463 76 35

Firma adresi ve konumu: İzmir adnan menderes havalimani ic hatlar terminali 35410 gaizemir izmir

Tg Transfer Turizm Tasimacilik Gazi̇emi̇r / İzmir

Tg Transfer Turizm Tasimacilik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.izmirhavalimanitransfers.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Tg Transfer Turizm Tasimacilik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tg Transfer Turizm Tasimacilik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tg Transfer Turizm Tasimacilik Firması 12-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 183 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05434637635

Güvenlik Kodu: