ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Alfa Mobil Telekom - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(538) 792 98 35
Adres Alfa Mobil Telekom
SektörTeknoloji Firmaları
MailAlfamobiltr @ gmail.com
Görüntülenme593 Kez Görüntülendi.
WebsiteAlfa Mobil Telekom
Eklenme Tarihi23-11-2021
Puan Ver
Konumu

2019 yılında İstanbul’da kurulan Alfa Mobil Telekom olarak telefonunuzun ekran değişimini ve tamirini 10 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Çalışma stilimizle fark oluşturuyoruz
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda telefonunuzun tamir işlemini ve doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyoruz. İşleri büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, cihazın tamiri sonrasında sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.
 


Alfa Mobil Telekom firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ceptegoo.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Alfa Mobil Telekom Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Alfa Mobil Telekom için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Alfa Mobil Telekom Firması 23-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 23-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 593 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05387929835
Güvenlik Kodu: