ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Armin Packaging Dolum Makinaları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 612 03 10
Adres Ferhat Paşa Mahallesi, Akdal Sk. No:11A, 34888 Ataşehir/İstanbul
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailarminpack34 @ gmail.com
Görüntülenme813 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/armin-packaging-dolu/
Eklenme Tarihi26-10-2021
Puan Ver
Konumu

2018 yılında kurulan Armin Packaging, 14 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile Türkiye’de ve Dünya’da dolum makineleri ve dolum hatları üretmektedir. Sıvı Dolum Makinası, Kapak Kapatma Makinası ve Kapak sıkma Makinası, Etiketleme Makinesi başta olmak üzere daha birçok dolum makinasının üretimini ve ihracatını yapmaktadır.
 
Dolum Makinaları alanında uzmanlaşan ve her zaman teknolojiyi ve gelişimi vizyonu olarak kabul eden şirketimiz hem ulusal hem de uluslararası konjonktürde hedeflediği markalaşma yolunda emin adımlarla. Ürettiğimiz makinaların kalitesi, referanslarımızın memnuniyeti şirketimizin kurumsal çalışma anlayışının en temel altyapısını oluşturmaktadır.
 
Şirketimizin ürettiği bazı makinalar şunlardır:
Sıvı Dolum Makinası, Kapak Kapatma Makinası, Kapak Sıkma Makinası, Etiketleme Makinesi, Bal Dolum Makinası, Kavanoz Dolum Makinası, Otomatik Sigara Dolum Makinası, Sucuk Dolum Makinası, Ayran Dolum Makinası, Lokma Çikolata Ve Çikolata Dolum Makinası, Süt Dolum Makinası, Şişe Dolum Makinası, Kapsül Dolum Makinası, Lokma Dolum Makinası, Otomatik Dolum Makinası, Parfüm Dolum Makinası vb.
 
Armin Packaging şirketimizle hemen irtibata geçin ve istediğiniz makinalara sahip olun !..


Armin Packaging Dolum Makinaları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Armin Packaging Dolum Makinaları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Armin Packaging Dolum Makinaları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Armin Packaging Dolum Makinaları Firması 26-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 813 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05436120310
Güvenlik Kodu: