ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Asos Temizlik Şirketi - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(532) 465 37 19
SektörTemizlik
Mailinfo @ asostemizlik.com
Görüntülenme415 Kez Görüntülendi.
WebsiteAsos Temizlik Şirketi
Eklenme Tarihi17-08-2022

Firma Adresi : Esenler Mah. Geçit Sok. No:1 Pendik / İstanbul

Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz. Güler yüzlü, kaliteli, işinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimizden olmak isterseniz, tek yapmanız gereken bizi aramak ve iş yerinize, evinize keşif için bizi davet etmek.

Temizlik Şirketleri

İstanbul ‘da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve tecrübeli personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik hizmeti için hizmetinizdeyiz” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Telefon numarası: 0(532) 465 37 19

Firma adresi ve konumu: Esenler Mah. Geçit Sok. No:1 Pendik / İstanbul

Asos Temizlik Şirketi Pendi̇k / İstanbul

Asos Temizlik Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.asostemizlik.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Asos Temizlik Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Asos Temizlik Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Asos Temizlik Şirketi Firması 17-08-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-08-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 415 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05324653719

Güvenlik Kodu: