ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ataşehir Kurye - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(543) 748 61 61
SektörHizmet Sektörü
Maililetisim @ atasehir.motokurye.org.tr
Görüntülenme228 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/atasehir-kurye/
Eklenme Tarihi01-05-2023

Firma Adresi : Küçükbakkalköy 34758 Dudullu OSB / Ataşehir / İstanbul

Yüksek eğitimli Ataşehir kurye sürücülerimiz, mevcut en verimli ve profesyonel kurye ve Ataşehir kurye hizmetlerini sunar. Ne zaman ve ne zaman hareket ederseniz edin Ataşehir kurye bu işlemin kolay ve rahat olmasını sağlayacaktır.

Ataşehir Kurye Hizmetleri

Her boyutta 100'lerce araçtan oluşan filomuz ile. Her yere her şeyi taşıyacak araçlarımız var. 7 gün 24 saat 365 gün hizmet vermekteyiz. Ticari bir müşteri olmanıza gerek yok, kurye ile alma hizmetimizi özel müşterilere de sunuyoruz. Ataşehir kurye hizmetleri için bugün iletişime geçin.

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir kurye fiyatları ve eslimat kararlaştırıldığında, ürünlerinizi almak için Ataşehir, İstanbul da ki kuryeniz gönderilecektir. Ataşehir kurye paketiniz, teslimat imzası ile seçilen varış noktasına güvenli ve güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Alıp bıraktığınızda sizi telefon, e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendireceğiz, hangisi sizin için uygunsa, Ataşehir kurye teslimat kanıtının (POD) basılı kopyasını sağlayacağız.

Telefon numarası: 0(543) 748 61 61

Firma adresi ve konumu: Küçükbakkalköy 34758 Dudullu OSB / Ataşehir / İstanbul

Ataşehir Kurye Ataşehi̇r / İstanbul

Ataşehir Kurye firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Ataşehir Kurye Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ataşehir Kurye için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ataşehir Kurye Firması 01-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 228 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05437486161

Güvenlik Kodu: