Atasun Evden Eve Nakliyat

Yaşanan tüm ev taşıma ve iş yeri nakliye sorunlarınıza uzman ekipler, donanımlı alt yapı ve hasar garantili sigortalı taşımacılık ile pratik çözüm buluyoruz. Atasun nakliyat firması olarak taşınan tüm eşyalara taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu sayede yapılacak işin durumu ortaya çıkıyor. Taşıma günü gerekli ekip sayısı, kamyon boyutu ve en önemlisi çiziksiz taşıma için gerekli asansörlü taşıma aracı ayarlanıyor. Sizler için çok önemli olan ücretsiz keşif ile taşıma öncesi size evden eve nakliye ve taşıma hakkında iş bilgisi sunulur. Bu sayede taşıma günü ekstra ödeme ile karşılaşmazsıınız.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İzmir içi ve şehirler arası evden eve nakliye işlerinizde bizden kaynaklı tüm zararlarınız karşılanır. Özelikle eşyanın sarılması ve araca yüklenmesi kısmında oluşan hasarlarınız garantili ev taşıma kapsamnıda karşılanır. Yolda oluşabilecek kaza, yangın ve çalınma durumunda ise tüm zararınız sigorta tarafından ödenir.

Asansörlü Ev Taşıma

Yıllarca eski yüntemler ile ev taşımaktan bıkmadınız mı? Artık yeniliklerle dolu asansörlü ev taşıma sayesinde eşyanız kolay ve hızlı şekilde taşınıyor. Özellikle yüksek katlarda çok sayıda ekip yerine 4 adet işini iyi bilen eleman ile bina dışına kurulan asansörlü taşıma aracımız ile eşyanız taşınır.

Atasun Evden Eve Nakliyat Adresi Nerede?

Adresi: MEHMET AKİF CADDESİ NUMARA:23 KAT: DAİRE:5İNKİLAP MAHALLESİ ŞİRİNYER BUCA

Atasun Evden Eve Nakliyat Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 02324528288

Atasun Evden Eve Nakliyat Hangi İldedir?

Atasun Evden Eve Nakliyat Bulundugu İl: İzmir