ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Atasun Evden Eve Nakliyat - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 452 82 88
Adres MEHMET AKİF CADDESİ NUMARA:23 KAT: DAİRE:5İNKİLAP MAHALLESİ ŞİRİNYER BUCA
SektörUlaşım Firmaları
Mailinfo @ atasunnakliyat.com.tr
Görüntülenme2,106 Kez Görüntülendi.
WebsiteAtasun Evden Eve Nakliyat
Eklenme Tarihi25-08-2021
Puan Ver
Konumu

Atasun Evden Eve Nakliyat

Yaşanan tüm ev taşıma ve iş yeri nakliye sorunlarınıza uzman ekipler, donanımlı alt yapı ve hasar garantili sigortalı taşımacılık ile pratik çözüm buluyoruz. Atasun nakliyat firması olarak taşınan tüm eşyalara taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu sayede yapılacak işin durumu ortaya çıkıyor. Taşıma günü gerekli ekip sayısı, kamyon boyutu ve en önemlisi çiziksiz taşıma için gerekli asansörlü taşıma aracı ayarlanıyor. Sizler için çok önemli olan ücretsiz keşif ile taşıma öncesi size evden eve nakliye ve taşıma hakkında iş bilgisi sunulur. Bu sayede taşıma günü ekstra ödeme ile karşılaşmazsıınız.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İzmir içi ve şehirler arası evden eve nakliye işlerinizde bizden kaynaklı tüm zararlarınız karşılanır. Özelikle eşyanın sarılması ve araca yüklenmesi kısmında oluşan hasarlarınız garantili ev taşıma kapsamnıda karşılanır. Yolda oluşabilecek kaza, yangın ve çalınma durumunda ise tüm zararınız sigorta tarafından ödenir.

Asansörlü Ev Taşıma

Yıllarca eski yüntemler ile ev taşımaktan bıkmadınız mı? Artık yeniliklerle dolu asansörlü ev taşıma sayesinde eşyanız kolay ve hızlı şekilde taşınıyor. Özellikle yüksek katlarda çok sayıda ekip yerine 4 adet işini iyi bilen eleman ile bina dışına kurulan asansörlü taşıma aracımız ile eşyanız taşınır.

YORUMLAR

Hasret Gülerce

İzmir'den Adana ve Bursa iline 2 arkadaş taşındık çok memnu kaldık. Askeri personel tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim. Çok iyi ve evden eve nakliye konusunda başarılı taşıma firması.


Atasun Evden Eve Nakliyat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.atasunnakliyat.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Atasun Evden Eve Nakliyat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Atasun Evden Eve Nakliyat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Atasun Evden Eve Nakliyat Firması 25-08-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-08-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,106 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02324528288
Güvenlik Kodu: