ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Avukat Burak Can Yaz - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(538) 246 10 24
SektörDiğer
Mailinfo @ burakcanyaz.av.tr
Görüntülenme1,409 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/avukat-burak-can-yaz/
Eklenme Tarihi02-02-2021

Firma Adresi : Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Blv. Karasu İş Merkezi No:104/4 Osmangazi/Bursa

Kurucumuz avukat Burak Can Yaz Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Öğrenim süresi içinde Farabi Değişim Programı kapsamında iki eğitim dönemi Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim görmüştür.

Mezun olduktan sonra başlatmış olduğu avukatlık stajını başarıyla tamamlayarak avukat olmaya hak kazanmış ve akabinde Çanakkale Boğaz Komutanlığı bünyesinde bir sene boyunca disiplin subayı olarak askeri ceza ve disiplin hukuku alanında çalışmalarda bulunduktan sonra kurucusu olduğu Yaz Hukuk & Danışmanlık Ofisini faaliyete geçirmiştir.

Bursa ilinde çalışmalarına devam eden Yaz Hukuk & Danışmanlık Ofisi başta ağır ceza davaları olmak üzere, askeri ceza ve disiplin hukuku, tazminat hukuku, aile hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.

Avukat Burak Can Yaz günümüzde halen Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde, Kamu Hukuku Bölümü Yüksek Lisans programında Ceza Hukuku üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Telefon numarası: 0(538) 246 10 24

Firma adresi ve konumu: Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Blv. Karasu İş Merkezi No:104/4 Osmangazi/Bursa

Avukat Burak Can Yaz / Bursa

Avukat Burak Can Yaz firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Avukat Burak Can Yaz Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Avukat Burak Can Yaz için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Avukat Burak Can Yaz Firması 02-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,409 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05382461024

Güvenlik Kodu: