Hakkımızda

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci 24 yıl önce Bahçeci Sağlık Grubu’nun temellerini atarken tek hedefi; bebek sahibi olamayan çiftlerin hem fiziksel hem duygusal süreçlerini destekleyen başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleştirmekti. Bugün, 70.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz.

Üstün Teknoloji & Uzman Kadro Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı, gelişmiş embriyoloji laboratuvarına sahip olmaktan geçer. Bu yaklaşımla embriyoloji laboratuvarımızda en ileri teknolojik donanımı kullanarak özellikle zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranına sahibiz.

 

Devlet Desteği Türk markalarının gelişimini destekleyen Turquality üst programına seçilen ilk tüp bebek merkeziyiz. Devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality ile uluslararası arenada artık çok daha güçlüyüz!

Gizlilik & Güvenlik İlkelerimiz Hasta gizliliği ve bilgi güvenliğine büyük önem veriyoruz. Hastalarımıza ait bilgiler hiçbir durumda, hiç kimseyle paylaşılamaz.

Bahçeci Tüp Bebek

Bahçeci Tüp Bebek, teknolojik yenilikleri ve tüp bebek alanındaki son gelişmeleri
yakından takip etmektedir.