Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için 212 572 91 91 telefon numarasını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun http://www.bakirkoysurucukursum.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Bakırköy Özel Murat Motorlu Taşıt Sürücü Kursunda, A, B, C, D, F ve G başta olmak üzere farklı birçok sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Sağlık raporlarını hangi kuruluşlardan alabiliriz?
Devlet hastaneleri, eğitim ve araştırma hastaneleri, Aile Hekimlerinden, Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı özel hastaneler, özel tıp merkezlerinden alınabilmektedir. Sağlık raporunuzu aile hekimlerinden ücretsiz,  Devlet hastanelerinde tek hekim raporu 50 TL ücretlendirilirken, Eğitim ve araştırma hastanelerinde tek hekim raporu 75 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Özel Murat Sürücü Kursu Adresi Nerede?

Adresi: Kartaltepe, şanlı asker sk. no:16, 34145 bakırköy/i̇stanbul

Özel Murat Sürücü Kursu Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 212 572 91 91

Özel Murat Sürücü Kursu Hangi İldedir?

Özel Murat Sürücü Kursu Bulundugu İl: İstanbul