ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kartal Aöf Bürosu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 200 46 10
Adres Atalar Mahallesi Beyazköşk Caddesi Sebil Sokak Uygunlar Apartmanı No:3A 34862 Kartal İstanbul
SektörEğitim Sektörü
Mailgensek @ anadolu.edu.tr
Görüntülenme3,292 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/kartal-aof-burosu/
Eklenme Tarihi30-01-2021
Puan Ver
Konumu

Kartal AÖF Bürosu adres iletişim bilgileri nelerdir? AÖF Bürosundan hangi işlemleri yapabilirim? Kartal Aöf Bürosuna dair tüm bilgiler sayfamızda bulunmaktadır.

  1. Öğrenci Belgesi: Öğrenciler, AÖF bürolarına bizzat veya posta yoluyla başvurarak öğrenci belgesi alabilirler.

  2. Askerlik Tecil işlemleri:

  3. Kayıtlı öğrencilerimizden askerlikle ilişkisi olanlar için öğrenim durumlarına ilişkin bilgi her yıl Askeralma Dairesi Başkanlığına (ASAL) toplu olarak gönderilmektedir.

  4. Yabancı ülkelerce istenen Öğrenci Belgeleri ve diğer belgelerin onaylanması: Bu hakların elde edilmesinde kullanılmak ve onaylanmak üzere yurt dışından gönderilen veya Sosyal Güvenlik Kurumunca bu amaca yönelik olarak istenen formlar Merkez Büro tarafından doldurularak onaylanmaktadır. Bu nedenle yurt dışından gelen öğrenci belgelerinin onayı için posta ile veya bizzat Merkez Büroya başvurulması gerekmektedir. AÖF büroları size bu konuda bilgi verecek herhangi bir belge onaylamayacaklardır.

  5. Büro-Sınav Merkezi ve Kişisel bilgi değişiklikleri:Öğrencilerimizin internet başvurusunda verdikleri nüfus bilgileri http://www.nvi.gov.tr adresindeki bilgilerle karşılaştırılacak, farklı bilgi bulunması hâlinde http://www.nvi.gov.tr adresindeki bilgilere göre düzeltilecektir. 

  6. Yeniden Öğrenci Kimlik veya Tanıtım Kartı Düzenlenmesi:Kayıt yaptıran veya kayıt yenileten öğrenciler “Öğrenci Kimlik” veya “Tanıtım Kartı”nın kaybolması ya da kullanılamaz hâle gelmesi durumunda herhangi bir AÖF bürosuna bizzat başvurup aşağıdaki koşulları yerine getirerek öğrenci kimlik veya tanıtım kartının yeniden düzenlenmesini isteyeceklerdir.

  7. Ders Kitaplarının Dağıtımı: Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıt yaptıran ve kayıt yenileten öğrencilerin ders kitaplarının dağıtımı AÖF bürolarından yapılacaktır.


Kartal Aöf Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Kartal Aöf Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kartal Aöf Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kartal Aöf Bürosu Firması 30-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 3,292 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502004610
Güvenlik Kodu: