ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bilcen Gida - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 886 78 48
Adres 85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:31 Kemalpaşa / İzmir
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ bilcengida.com
Görüntülenme733 Kez Görüntülendi.
WebsiteBilcen Gida
Eklenme Tarihi09-03-2021
Puan Ver
Konumu

 

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bilcen Gıda olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarında sürekli bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda Uluslararası ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek şekilde ürün çeşitliliğini artıracak donanım, yatırım ve birikime sahiptir.

 


Bilcen Gida firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://bilcengida.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bilcen Gida Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bilcen Gida için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bilcen Gida Firması 09-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 733 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02328867848
Güvenlik Kodu: