ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bilgisevenler - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 462 52 49
Adres Kocaeli-Merkez
SektörKültür - Sanat
Mailinfo @ semihbulgur.com
Görüntülenme685 Kez Görüntülendi.
WebsiteBilgisevenler
Eklenme Tarihi10-02-2021
Puan Ver
Konumu

Bilgi sevenler, Bilgi nedir | Büyük ihtimalle bu sözü duymuşsunuzdur ” Bilenler ile bilmeyenler bir olmaz! “. Bilgi bize nasıl bir üstünlük sağlıyor? Peki bilgi nedir?

Bilgi nedir? Bilgi Arayıştır!

Merak ve arayış duygusu, bebeklikten erişkinliğe kadar başımıza bazen bir sürü iş açan bir yaramazlık halidir. Bebeklerin her şeyi ağzına sokması, prizleri parmaklamaları, en olmayacak yerlere girip her şeyi dağıtmaları onların doğasının bir gereği. Onlar için bu merak duygusu hayatı öğrenme yoludur. Ve bu merak genellikle faydalı bilgilerle değilde başımıza işler açmalarıyla sonuçlanır.

Erişkinlikte ise merak bir ihtiyaca dönüşür hayata devam edebilmek, yaşamak, para kazanmak, maç yapmak, oyun oynamak, okulu bitirmek, işe girmek için öğrenme ihtiyacı duyarız. Bunlar zoraki olan merak duygularıdır. Yani bu şekilde ulaştığımız bilgi bizi ne alim ne de dahi yapmaz.

Bilgisevenler, bilgiye ulalmanın kısa yoludur! Uluslararası uzmanlardan her türlü bilgi bu sitede! Bilgisevenler


Bilgisevenler firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://bilgisevenler.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bilgisevenler Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bilgisevenler için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bilgisevenler Firması 10-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 685 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05394625249
Güvenlik Kodu: