ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bir Turizm - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 505 93 07
Adres Atıfbey Mah. 2. Sok. B Blok Apt. No:14/E Gaziemir/İZMİR
SektörTurizm Firmaları
Mailinfo @ birturizmir.com
Görüntülenme1,026 Kez Görüntülendi.
WebsiteBir Turizm
Eklenme Tarihi09-07-2021
Puan Ver
Konumu

Bir Turizm En Samimi Yol Arkadaşınız ...

Hakkımızda:

Bir Turizm Rent A Car & Transfer Olarak İzmir'de Müşterilerimize En Iyi Araba Kiralama Hizmeti Vermek, Kuruluşumuzun Temel Amacıdır. Bu Amaç Doğrultusunda, Süregelen Kaliteli Firma Imajımızı Devam Ettirebilmenin Anahtarının Müşterilerimizin Memnuniyetinde Olduğuna Inanıyoruz.

İzmir'de Araç Kiralama Firmaları Arasında En Güvenilir, Rahat, Konforlu Ve Profesyonel Hizmet Sunmayı Amaçlayan Bir Turizm Rent A Car & Transfer, Çalışanlarımızın Esnek, Düşünen, Rekabetçi, Yenilikçi, Kalite Yönetimi Felsefesini Yaşam Biçimi Haline Getirmiş, Sinerji Oluşturan, Değişime Hızla Ayak Uydurabilen Bireylerden Oluşması Da Diğer Rent A Car Ve Transfer Şirketlerinden Ayrıca Farklarımızdandır.


Bir Turizm firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.birturizmir.com/tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bir Turizm Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bir Turizm için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bir Turizm Firması 09-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,026 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05075059307
Güvenlik Kodu: