ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 361 69 65
Adres Erenköy Mh. Özlüer Sk. No:49/A Odunpazarı/ESKİŞEHİR
SektörBilişim
Mailinfo @ bkbilgisayar.com
Görüntülenme30 Kez Görüntülendi.
WebsiteBk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri
Eklenme Tarihi06-07-2022
Konumu:Haritada Konumu Göster

Eskişehir de 2019 yılından bu yana faaliyet gösteren BK Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri 8 Yıllık Bilişim Tecrübesi ile, Donanım, Danışmanlık, Teknik servis ve bakım, notebook (Laptop, Dizüstü) tamir/onarım, Kartuş toner dolumu, Server yönetimi, Şirket içi yazılım programları, Kurumsal bakım onarım destek anlaşmaları, Ev ve İş yerleri için güvenlik sistemleri vb. hizmetleri ile büyük projelerde çalışma imkanı buldu. BK Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri bünyesinde barındırılan cihazların güvenliğini ve sağlamlığını garanti etmekte hızlı ve akılcı çözümlerle hizmet vermektedir. Günden güne artan müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında çözüm anlayışını yerine getiriyor ve müşterilerimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu çok iyi anlıyoruz. Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

 

Hedefimiz Büyük ve Küçük ölçekli bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak. İhtiyacınız olduğu her anınızda yanınızda olmak


Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.bkbilgisayar.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bk Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: